Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy FÉG C18-as...

Krisztián156 kérdése:

Hogyan lehet egy FÉG C18-as gázkazán lángjának a nagyságát beállítani?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 19:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

/3/ és az Előző vagyok. Ezeket a kazánokat már vagy 25-éve gyártják! Ha nem volna 100% biztonság ,már rég betiltották volna.

Őrülj neki ,hogy nincs teli elektronikával.Pont ez a lényege!!

2012. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Félre érthető volt!

Nem a belsejében van az elektr. védelem, hanem kívül.

Bimetálos érzékelők formájában.

2012. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Csak azzal az a bajom, hogy szerintem azok nem kapcsolják le a gázt. ha valami baj van.
2012. dec. 30. 16:04
 14/17 anonim ***** válasza:
ROSSZUL TUDOD!!!
2013. jan. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha elalszik a gyújtóláng akkor lekapcsol ez követelmény minden gázzal működő készüléknél. Már 30 éve is szabvány volt ,hogy legyen, és meg tudták oldani már akkor bimetállal, elektronika nélkül is. Elvileg van benne egy vészleállító is, ami a túl meleg víz esetén kapcsol le, hogy ne forrjon fel a víz a kazánban.
2015. szept. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Sziasztok! Segítsetek nekem létszives. Túl nagy a lán a féges gázkazánba, már a láng állítója teljesen le van tekerve, a baj az hogy akár merre tekerem nem reagál, se nagyobb se kisebb nem lesz a láng. Mit tehetek amíg nem találok egy gázszerelőt aki ráér meg nézzni?!
2023. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Deri Viktor válasza:
A bemenő gázcsap valószínűleg egy golyós csap. Azzal is tudod kisebbre venni a lángot, ha az elzárás felé tekered.
dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!