Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kikészít a fölöttem lakó! Mit...

Kikészít a fölöttem lakó! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
3 gyerekes család lakik felettünk, minden este üvöltöznek a szülök egymással, a gyerekek közben sìrnak. Sokszor nagyon csúnyán beszélnek egymással, van hogy verekednek és a nö sìrva üvölt. Szenteste éjjel 11-kor egyszercsak hallom felborul a karácsonyfa, a férfi ordìt, a gyerekek sìrnak. Ezt hallgattam másfél òrán át, szerencsére a kisfiam nem ébredt fel rá. Ezt egyszerüen nem lehet kibìrni, féltem azokat a gyerekeket is. Rendört hìvjak vagy kit csináljak? Felmenni nem merek elég agresszivnak tünik a faszi , ráadásul nem magyar, nehogy nekem másnap meg elkapjon az utcán...
2012. dec. 26. 00:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
Fészekrakó program...? :(
2012. dec. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Örülni hogy nem a te családod:)
2012. dec. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 tetro ***** válasza:
19%
hallod ahogy felborul a karácsonyfa? te valami sentinel lehetsz.
2012. dec. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%
Felmész egy tonfával és eltöröd a fejükön...
2012. dec. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Te hogy reagálnál arra ha 11 kor hallanád:

-csattani a díszeket a padlòn

-orditani 3 gyereket

-sirva káromkodni egy nöt

-a férfit aki iszonyat módon azt üvölti hogy "kib@ssza az összes ajándékot a g.decibe

...

2012. dec. 26. 00:48
 6/23 A kérdező kommentje:
ök bérlik a lakást én viszont tulajdonos vagyok.
2012. dec. 26. 00:52
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit csinálni. Alattam is ilyenek laktak húsz éven keresztül. Megszoktam.

A rendőröket hívhatod, nem fognak semmit csinálni. A szokásos duma, hogy amíg nem folyik vér, addig nem tudnak mit tenni.


Esetleg ha a gyerekeken amúgy látszik is a családi háttér, elhanyagoltak, koszosan járnak, vagy állandóan sérüléseik vannak, akkor a gyermekvédelmiseknél bepróbálkozhatsz.


Vagy menj el a legközelebbi társasházi gyűlésre, ott meg lehet említeni a témát, biztos más is hallja amit művelnek. Hátha kapnak a társasháztól egy figyelmeztetést vagy ilyesmi.

2012. dec. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

közös képviselőként: szólsz a tulajdonosnak hogy problémásak a bérlői..innen már tőle függ a dolog de a pénz beszél...rendőrt hívhatsz de csak bajba kevered magad mert minden nap 10* nem fognak kijönni na meg előbb utóbb úgyis kiderül h ki hívta ki őket...

de amíg olyan tevékenységen nem végeznek ami a ház szmsz-ébe ütköző lenne addig az első 2 lehetőség áll rendelkezésedre..csendháborításért rángathatod kb a rendőrt...

2012. dec. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Írj nekik egy levelet, dobd be a postaládájukba. Ha szerencséd van, megértik, ha nem, lejön üvöltözni veled is, hogy te hogy képzeled...

Na a legközelebbi alkalommal már jöhet a rendőr. Felmegy hozzád, elmondod mi a problémád, mit szeretnél. Felmegy hozzájuk, elmondják hogy panasz van rájuk, fejezzék be, 2. alkalomra már 30 ezerre megbüntethetik őket.

Mi így próbáltuk megoldani. Hogy történt-e változás, azt nem mondanám. Itt is nagyon csúnyán kiabálnak egymással, a gyerekkel, az meg egy hiperaktív és ha kedve támad, elkezd rohangálni, mi meg hallgatjuk.

A lényeg hogy próbálj határozott lenni, te csak nyugodtan szeretnél élni a saját lakásodban. Több szerencsét kívánok, mint amennyi nekünk volt. :)

2012. dec. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
15%
Hívj rendőrt mindig jelentsd fel mindenütt rakj hangszigetelést a plafonra.
2012. dec. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!