Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik bojlert válasszam?...

Melyik bojlert válasszam? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

nem tudom eldönteni, hogy inkább egy 50literes villanybojlert vagy egy instant gázpalackról működő gázbojlert válasszak a fürdőbe. csak tusolásra lenne használva naponta. a villanyról azt mondják rengetek energiát fogyaszt, a leírásban nem tünik olyan soknak. a gázról működőről pedig azt mondják, hogy nem melegít egyenletesen, és tusolásnál ez elég kényelmetlen. itt vannak a képek és a leírás a két bojlerről:


ilyen lenne a villanybojler: [link]


vagy ez a gázpalackos instant: [link]


melegvíz csak este kellene a tusoláshoz, nappal nincs rá szükség.



2013. jan. 4. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az átfolyósnál jobb nincs és nekünk 30 éve adja a melegvizet minusz húszban is.
2013. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs kéményed, a gázos elég egészségtelen, főleg a NO miatt. A palackos gáz Ft/kWh-ban nem sokkal olcsóbb, mint az áram. 4500Ft/palack áron 90%-os hatásfokkal számolva 35 Ft/kWh, drágább, mint a vezérelt (éjszakai) áram. A nappali áram 50 Ft/kWh, de nincs a palackcserével macera, és egészségesebb is.
2013. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van kéményed?

Ez az "öszvér" van egy ismerősömnek úgy 6 éve.

Nyáron csak az elektromos részét használják,télen fával tüzelnek benne,így melegíti a fürdőszobát is.

[link]

2013. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
15%
Szerintem a radiátoron melegíts egy kis vizet kb.10 max 20 percig majd ontsd magadra,takarékos,egyszerű,olcsó SZÍVESEN
2013. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!