Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mik ezek a bogarak a konyha...

Mik ezek a bogarak a konyha szekrényemben?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem hogy a lisztben apró,egész picike hosszúkás valamik másznak. Aztán észrevettem a zsemlemorzsában is, és a hántol árpa között is volt. Fogalmam sincs mi ez,de nagyon idegesít, teljesen kitakarítottam a konyha szekrényt, mindent olyan üvegbe vagy dobozba tettem ami jól zárható. De másznak a szekrényben ahol a kenyér van. Ugye nem ágyi poloska? most ettől rettegek. Bár akkor gondolom máshol is lenne.
2013. jan. 10. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az élelmiszermoly lárvái ezek a kukacok.Lehet hogy a csomagolt élelmiszer zacskójában vitted haza a lepkét és lepetéztek. Van olyan lepke ami a papírt átrágja és petézik van olyan ami a műanyagot.Zárható dobozba tedd a gabonaféléket.
2013. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most bogarak másznak vagy kukacok? Mert az élelmiszermoly barnás- csíkos lepke és világosszínű kukac kel ki a petéiből.
2013. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lepke az van,akkor ahhoz tartozik az a pici bogár is. Tuti akkor hogy valamivel hazahoztam,mert eddig nem volt.
2013. jan. 11. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!