Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A kamránkban van egy egér és...

A kamránkban van egy egér és még nem sikerült levadászni, de valószínű, hogy összejárkálta a konzerveket, attól még meg lehet őket enni vagy dobjam ki?

Figyelt kérdés
Olyanok, mint májkrém, sűrített paradicsom, olajos hal...
2013. jan. 15. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a te kamrádban mászkálja össze, hanem a Tescoban is! Ettől még megeszed, csak arról nem tudsz. Nem lesz semmi baja, legfeljebb lemosod.
2013. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a doboz belsejébe nem jutott be akkor semmibaj nem lesz. Maximum letakarítod a dobozt hogy ne érjen bele a kajába ennyi. Ha el akarod kapni az egeret vegyél legalább két egércsapdát és tegyél rájuk diót vagy szalonnát arra másznak. Vagy nézz körül a kamrádban hogy milyen kajába mászott bele és miből evett aztán annak a darabját is ráteheted mert megfogja érezni a saját szagát és tudja hogy az az ővé így könnyebben ráharap a csalira.

Én tavaly így irtottam ki 2 nap alatt legalább 20 egeret csak a kamrában és a garázsban. Plusz fent a szobámban is így kaptam el vagy 3 at. Azóta egy darab nincs mert szereztem egy macskát.

2013. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Joshy Ca$h ***** válasza:
100%
Mosd le mielőtt megeszed, én a dobozos sör tetejét is át szoktam törölni.
2013. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van: le kell mosnod!
2013. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben le fogom mosni! Egyébként én is mindig letörlöm a doboz sör, kóla tetejét, mert hallottam, hogy a boltokban megmásszák még a patkányok is... Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 15. 22:57
 6/6 kunu lenke ***** válasza:
78%
Szia.Én egér ragasztóval szoktam meg csípni a vakarék egereket.Kartondobozra szoktam kenni aztán beleragad az meg megy a kukába.Nem kell az egérfogóból Kiszedni a döglöttet igy szerintem egyszerűbb.Egy tubus 450-500 FtÉn kb 20cmx30 cm darab kartonokra szoktam kenni,és elég sok darabra elég,csak vigyázni kell vele,hogy ne kenje össze magát az ember mert nehezen jön le.
2013. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!