Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy budapesti 68nm-es lakás...

Egy budapesti 68nm-es lakás fűtése mennyi igazából? Függ attól hogy 1. , illetve 8. emeleti? (távfűtés)

Figyelt kérdés
most készülünk lakást venni és senki nem mond semmit csak szépít. valóban megáll 22eft-nál általában? mert én olyat is hallottam, hogy felmegy 40eFt-ra, de az már rengeteg lenne nekünk...

2013. jan. 25. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

jól mondják :

20 és 40 ezer közt bármennyi lehet,meg még néha több is ,

2013. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szoctak válasza:
mi 48m2 re fizetünk oktobertől márciusig 18e nyári számitásba pedig 15e (amikor nem használjuk) de igy télen nincs nem olyan sok. Ha nincs rajta ön szabályzó amit te tudsz beállitani és saját mérőórád van akkor a számla nagyságát nem befolyásolja h 1 v 8. Max csak h milyen meleg van. Mi az elsőn lakunk nincs szabályzó de nagyon mleg van, mondjuk ezt sok minden befolyásolja, nyílászáró, menyire van a ház leárnyékolva, és h köztes lakás e. De a tuladtol kérg el az utolsó számlát az a bíztos. Szerintem fütés szempontjából a legjobb, a villany az nagyon drága a gáznak nincs szerint akkora hő értéke. Hátránya ha nem tudod szabályozni, és ha hideg van szeptemberbe akkor nem tudod be kapcsolni. Visszont mivel ezek panell házak jóbban tarják a hőt mint a tégla épitésüek.
2013. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Átlagban 30-35 ezer biztos. Mivel a 10 emeletesekben először felnyomják a meleg vizet a legfelső szintre és onnan jön lefelé a lakásokba, a magasabb emeleteken jóval melegebb van. (persze ha a radiátorok nem alul-méretezettek)
2013. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!