Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel lehet "szagtalanítani"...

Mivel lehet "szagtalanítani" a kályhát?

Figyelt kérdés
Idén használtunk először a hálóban egy lemezkályhát. Kémény tiszta, mérete oké, a kályha tökéletesen működik. Nem használjuk rendszeresen, csak olyankor, ha egyedül vagyok otthon. Ilyenkor nagyon jól befűti a hálót és a nappalit. Ha befutnak a gyerekek, gázzal temperáljuk az egész lakást. A gondom az, hogy a kb 3 hete használaton kívüli kályha, borzasztó erős szagot áraszt. Mostanra olyan szag van miatta a lakásban, mint egy kolbászfüstölőben. Csak fával tüzeltem, ezen kívül semmiféle háztartási limlomot nem égettem. Mivel lehet ezt megszüntetni, vagy enyhíteni? Rendszeresen szellőztetek, de ha ez így marad, teljesen elbüdösödik a lakás.:-(

2013. febr. 6. 15:17
1 2
 11/11 Zsolt75 ***** válasza:
Ezek a koromtalanítók a kéményt is tisztítsák. Persze ki kell sepertetni és az aljába lepotyogott hamut is ki kell szedni, de leoldják a kéményfalról a szennyeződéseket, a kátrányt megszüntetik és a kéményseprő is (vagy ha házilag sepertek) könnyebben tisztítható minden.
2013. febr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!