Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten melyik kerületben...

Budapesten melyik kerületben érdemes lakást bérelni?

Figyelt kérdés

Nem ismerem Budapestet de már megszületett a gondolat, hogy felköltözzek. Mielőtt utánajárnék jobban, gondoltam megkérdezem itt, hogy mit tudtok?

Hol jó a közlekedés? Melyik kerületek biztonságosak? Meg úgy összevetve, hol érdemes lakni?


2013. febr. 14. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

minden kerületnek van jó és rossz része, ezt így nem lehet általánosságban megmondani

nyilván a közlekedés a külvárosi részewken silányabb, mint a kerületek központjában, vagy a város központjában

nagy nyüzsgést akarsz vagy hegyvidéki levegőt? Mert ez sem mindegy a választásnál. A nyugalom a fontosabb vagy az, hogy néhány perc alatt elérj néhány forgalmas csomópontot?

2013. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most még inkább a nyüzsgést mondanám. szóval inkább beljebb laknék :)
2013. febr. 14. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit csinálsz Budapesten. Tanulsz? Hol? Abban a kerületben vegyél ki. Dolgozol? Hol? Abban a kerületben vegyél ki. Egyik se? Csak bulizol? Akkor 5-6-7-13 ker.
2013. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
online keresem a pénzem szerencsére, így nem a munka meg a tanulás miatt mennék fel.
2013. febr. 14. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:

"szerencsére" ? :) Tetszik ez az optimizmusod.


Ha csak élni, akkor 13. kerület déli részét javasolnám. 5-6-7 is kiváló bulizni, de pont a rengeteg party miatt nem túl csendes vagy tiszta.

2013. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen árfekvésben gondolkozol,de a Corvin sétányt tudom javasolni nagyon
2013. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!