Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » FÉG lemezkonvektorunk van,...

FÉG lemezkonvektorunk van, ami szinte elviselhetetlenül kattog éjszaka. Érdemes lecserélni látványkonvektorra, vagy az is ugyanúgy kattog?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondoltam: [link]
2009. szept. 7. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáljatok arra gondolni, hogy pattog a tűz a kandallóban.:)
2009. szept. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem annyira nem zavar, csak a 15 hós fiamat.
2009. szept. 8. 20:28
 3/4 anonim válasza:
A látványkonvektor, amire gondolsz lemezkonvektor, így az is kattog. Érdemes öntöttvas konvektort vásárolni, ha zavar a hang. Öntöttvas konvektorok a FÉG GF30 és 40 ha jól tudom, és a Demrad Prometheus C20-30-40-50. Ez csak parapetes kivitelben kapható, és a parapet egy kicsit feljebb van, mint a FÉG konvektoroké, így új lyukat kell fúrni. Elvileg a FÉG nyílása ugyanott van.
2009. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Köszönöm Uram hogy megszabadítottál a FÉG konvektortól és a gázszámlától. Akác, fenyő, bükk, tölgy nektek is köszönöm az új életem.
2010. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!