Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha arra...

Gabszem kérdése:

Mit lehet tenni, ha arra gyanakszunk, hogy a szomszédtól jött át hozzánk az ágyi poloska?

Figyelt kérdés
Nem akarjuk hogy a házban bárki megtudja, mert azt fogják mondani hgoy tőlünk indult, pedig biztos hogy nem!
2013. febr. 14. 20:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
MIért jönne pont a szomszédtól? Elég, ha valaki náaltok volt látogatóban, akinél elöfordult.
2013. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
kihívni a rovarirtókat, mást nem tudsz tenni
2013. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem biztos , hogy a szomszédtól jött át .

Emeljétek fel a matracot , vagy ágyat és nézzétek át a széleit , és ahol el lehet bújni . Amelyiket megtaláltátok azt nyomjátok szét . Célszerűbb reggel felkelés után egyből átnézni , mert mikor megszívja magát akkor könnyebb észre venni . Majd ha végig néztétek fújjátok körbe az ágyat , szegélyeket vegyszerrel .

2013. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
14%
És hogy jött át, a falon, vagy bekopogott?
2013. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Vigyétek nekik vissza!!!
2013. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm egyszer egy turkálóban vásárolt, hatalmas plüss macival vitte haza a hívatlan vendéget/vendégeket.
2013. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

sajnos ennyire nem vicces... kisbabánk van, és már kétszer volt rovarirtó , plusz mi is írtjuk, de még úgy néz ki hogy mindig van.

a matracunkban pont nem találtunk, inkább a gyerekszobában. már felforgattuk az egész lakást, a konnektorokat, villanykapcsolókat leszereltük, az összes ruhánk és minden egyéb kukazsákokban van. Mindent újra átmosunk, de olyan mintha ezek mindent túlélnének. Befújtunk mindent mi is vegyszerrel, már elhasználtunk több mint 10 flakonnal. Elég reménytelennek tűnik. Ja és kidobtuk az egész ülőgarnitúrát és szőnyeget...

2013. febr. 15. 20:19
 8/22 anonim ***** válasza:

Ebböl még mindig nem vilagos, hogy miért jönne a szomszédból?


Hivjatok professzionális rovarirtó céget (ne az olcsót, hanem olyat, amelyik tényleg ért is hozzá), és az egész lakást egyszerre kezeltessétek - a falakat, bútorokat, lefolyókat, mindent.

A ruhákat meg nem elég kimosni, hanem ki kell fözni - azaz 90 fokos programmal mosni, vagy amit nem lehet, azt szintén profikkal fertötlenittetni.

2013. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
90 fokon tönkremegy minden, állítólag a 60 fok is elég, és mindent kivasalunk mosás után és gőzölővel átgőzölünk. Gyanus hogy a felettünk lakó család éjjel nappal bútorokat húzogat-tologat, állandóan porszívóznak , még este 11-kor is ...
2013. febr. 16. 16:49
 10/22 anonim ***** válasza:
Az összes hézagot le kell tömíteni, az ágy lábát körbetekerni kétoldalú ragasztószalaggal, és imádkozni. Én is ezzel a problémával küzdök. Van amikor azt hiszem, hogy végre eltűntek, és akkor mindig felbukkan egy a falon, vagy itt-ott, vagy agyon mar bennünket éjszaka. És ezeket nagyon mát a fény sem zavarja. Simán elmászkálnak déli napsütésben is. Én is kidobtam már az ágyat, a fotelt, elhúzogattam a szekrényeket, a képkeretek mögé benéztem, egyesével öltem meg őket, de eddig még ők vezetnek. Szerencse, hogy nem saját lakás, így ha végleg megunom, akkor max. elköltözünk. Pont ma hallottam, hogy állítólag Angliából hozták át őket a sok angol használt ruhával...
2013. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!