Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akik saját lakásban éltek,...

Akik saját lakásban éltek, mennyit szoktatok fizetni összesen?

Figyelt kérdés
Szóval mindennel együtt,fűtés,víz,tv,internet,vezetékes telefon(ha van)stb...
2013. febr. 20. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

62 m2-es lakás


Víz: 6 000

Villany: 7 000

Gáz: 20 000

Közös ktg: 3 000

Telefon: 4000

Legutóbb 20 000 Ft volt a villanyszámlánk is, de általában kb ennyi szokott lenni.

2013. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

120 m2 családi ház:

-villany 12000 ( sütő és kerámiafőzőlapos konyha)

-vízdíj 3-4 ezer

-fűtés fás kazán egy fűtési szezonra kb. 120ezer (ami a fűtött hónapokra kb. havi 20ezerre jön ki)

-szemétdíj 2000

-internet 3000

-tévé 2500 (MindigTV)

-telefon csak mobil, és nem előfizetéses, átlag havi 1000.

2013. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#8: "Vajon aki szinte sosem használ mondjuk villanyt, mert alig van otthon, annak mennyi lehet???"

Ez nyilván attól függ, mi megy állandóan (fagyasztók, miegymás), van-e villanybojler és milyen hőfokon...

Nálunk a bojler nélküli villanyszámlarész kb. 7000ft, a tűzhely sem villany, egy nagy hűtő megy nonstop (napi bő fél kWh most télen, a nyári fogyasztására már nem emlékszem, de nem sokkal több) és egész nap egy számítógép, erősítővel, hangfalakkal. Néha kettő. Nem mosunk állandóan, csak amikor kell és ketten vagyunk. Ha nem menne egész nap a gép, de minden más igen, akkor tuti 4 ezer alá menne. Ennyit tudok mondani.

2013. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

huh.

fűtés most 25 volt, na de legalább meleg van, viva Főtáv :)

villany (na, azt sokallom, bár lehet, h indokolt, de akkor is menjenek a 3.14csába!:) szóval az 5 körül mozog

víz olyan 3 egy hónapban, de ezt ugye 2 havonta csengetjük

net 3fél, egyéb úri huncutság nem kell, mert a sok netezés mellett amúgy sem lenne rá időm :)


mobiltelszámla, 2 előfizum van, 5e együtt.


a gázt nem használom, mivel egy baromság miatt leszerelték az órámat, de így is fizetek, mert nincs 20 rugóm, hogy kikapcsoltassam. szóval alapdíjat csengetek nekik. nem nemfizetés, hanem mert nem tetszett nekik a bekötés módja, pedig teljesen szakszerű, 3 évig minden gond nélkül tudtam használni, semmi szivárgás nem volt, de mivel nem csináltattam potom 70 rongyért gáztervet, nem simítottam el a bürokrácia ráncait, így én lettem a köcsög, és leszerelték az órámat. na, innentől az életbe többet ne legyen velük dolgom. bojkott Főgáz, abcúg Főgáz! :P

2013. febr. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!