Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a gurulós...

Mit csináljak, hogy a gurulós szék ne tépje tovább a szőnyeget?

Figyelt kérdés
A szőnyeg elég nagy, ha máshová húzom, akkor az nagyon furcsán nézne ki, a padló fele meg kopasz lenne.Tehát muszáj, hogy a szék alá érjen.Viszont így óhatatlanul rágurulunk a szélére és már elég csúnyán kitépte, kikoptatta ott, ahol folyton felgyűri.Mivel védhetném meg úgy a szőnyeget?
2013. márc. 20. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Akkor jó szar szőnyeged van. Mert nekem is van gurulós székem és egyáltalán nem tépi ki meg nem is gyűri fel a szőnyeget. Igaz , hogy egy hamburg típusú van 25.000ft-os nem valami ócska szar.
2013. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Vegyél egy kisebb méretű síkszövött szőnyeget, amit a szék alá raksz.
2013. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Vegyél székalátétet szőnyegre . Ha beírod ezt a két szót a Google-ba , nagyon sok fajta közül választhatsz .
2013. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy Imre írta szék alá, székalátét való, óriási a különbség. Alapvetően keméy felületre, pl parkettára kell ezeket rátenni. Emlékeim szerint anno mintha láttam volna olyat amelyiket szőnyegre kell tenni, de nem tudom az menyire jól használható.

Kika-ban egész jó áron volt parkettára való akkoriban.

2013. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!