Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Városban panel lakásban vagy...

Városban panel lakásban vagy egy közeli faluban, vályog házban laknál inkább kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettöt tapasztaltam.Jelenleg panelban lakom városban.Igaz nem központban.Ami nekem ebben jo,hohy nem kell busz,vonat,kocsi,minden 10-20 perces sétácal elérhetö.Legyen az orvos,korhaz,nagyobb boltok,bank,stb stb.De megmondom öszintén hianyzik hogy nincs sajat elkeritett udvarom,ahol a gyerekek jatszhatnanak anelkül hogy ott kell egyfolytaban legyek.Tarthatnék macskát,kutyat,nyulakat,akár kacsát,csirkèt.Hangosabb lehetek nem hallja ejszaka senki.Lehetne kis zöldséget termeszteni,viragokat ültetni.Stb stb.Mindenkepp faluba laknék,jelenleg azonban lehetetlen a munka miatt.
2013. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Jelenleg panelban élünk, ebben a városban is dolgozom. 15 km-re kellene költöznünk, kinéztük a házat, idősebb, vályog ház, nagy kerttel. Lehet, hogy elkényelmesedtünk, azért vacilálok, elég sok mindent rendbe kell hoznunk rajta, szóval nagy meló. Mégis kert, medence, kutya.. ahogy leirtad. Nehéz dönteni..

(a lakásunkat megvennék, holnapra választ kell adnunk..)

2013. márc. 28. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha tudsz menekülj a panelból.A vályogház saját vagy veszed vagy albérlet?
2013. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt néztük ki a panel helyett.
2013. márc. 28. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Csakis panelben, és városban!

Én is laktam mindkettőben. De mondjuk én eleve város, és lakáspárti vagyok.

2013. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

vályogház.

én családiban nőttem fel és megőrülök itt bent.

mindenképpen többet lehet spórolni a rezsin, persze ehhez meg kell dolgozni, de sokkal több a takarékossági lehetőség.

2013. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

a vályogot csak akkor vedd meg ha van alapja, és jó állapotúak a falak. alap nélküli vályogra nem tudsz biztosítást kötni, és sérülékenyebb.


szóval nézessétek meg egy normális szakemberrel a házat, nehogy később többe kerüljön a leves mint a hús.


hozzáteszem én város-és lakáspárti vagyok, fel lehet nevelni a gyereket abban is, persze a kert jó buli, de ha nincs, akkor lehet menni kirándulni, játszótérre, vagy olyan barátokhoz, akiknél van kert.


csak azért nem adnám fel a városi életemet, hogy legyen egy kertem, nekem az infrastruktúra többet ér. max veszek egy telket egy kis faházzal, aztán ott "nyaralunk" :)

2013. márc. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Így van, sőt, egy plusz indok arra, hogy kimozduljon a család, biztos vagyok benne, hogy nem járnak kirándulni annyit a családi házban lakók.
2013. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!