Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így az...

Miért viselkednek így az ingatlanosok/emberek?

Figyelt kérdés
Több ingatlanosnál is be van adva lakásom. Vannak akik mindig a megbeszélt időpontban jönnek, de vannak akik szinte figyelembe sem veszik amit előtte telefonon megbeszéltünk. Most is pl. megbeszéltünk egy időpontot, még vissza is kérdeztem rá, hogy akkor mikor. Aztán a megbeszélt időponton túl min. fél órával mikor felhívtam, hogy mikor fognak érkezni, mert pici babám van, és már totá nyügös-álmos volt, akkor még neki-nekik állt feljebb. Ennyire nem rendelkeznek toleranciával az emberek? Volt, amikor a megbeszélt időpont előtt háromnegyed órával beállítottak és amikor finoman rákérdeztem, hogy biztos, hogy ez az időpont volt megbeszélve, akkor is totá lehurrogtak. Sajnálom,hogy ennyire nincsenek tekintettel az emberek a másikra
2009. szept. 19. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Én lassan meg se lepődök :(

Valamiért a tolerancia eltolódott az emberek többségében. És átérzem a helyzeted. Hasonló volt nálunk is, csak más témában.

2009. szept. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sajnos tényleg nincs empátia az emberekben.Anyum is ingatlanos,de soha nem panaszkodtak rá ilyen téren:)
2010. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!