Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lakásról? LINK

Figyelt kérdés

[link]


Akik a X. kerben laknak,tudnátok véleményt mondani,h jó-e ott lakni? Újhegyi lakópark milyen??

Köszönöm ( vidéki vagyok)


2013. ápr. 28. 21:04
 1/6 anonim válasza:
Én az Újhegyi lakótelepen lakom évek óta. Nem rosszabb, mint más lakótelep. A tó nagyon hangulatos. Rengetegen járnak oda gyerekekkel, futni vagy kutyát sétáltatni. Közlekedés szempontjából is kiváló. kb. 10 perc Kőbánya-Kispest, kb. 20 perc az Örs vezér tér. Bevásárlási lehetőség pedig van bőven. (Lidl, Penny, Spar, CBA, Interspar)
2013. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A parkolás hogy oldható meg? Mennyire sűrűn fordul elő,h hozzá nyúlnak az autókhoz? Nyugodt környék? Cigányok vannak vagy laknak ott?
2013. ápr. 28. 21:48
 3/6 anonim válasza:
Parkolóhely mindig van. 90%-ban a házunk előtt találok, egyébként meg 50 méteren belül. Problémás emberek mindenhol vannak, de nem kifejezetten veszélyes környék. Manapság azért mindenhol óvatos az ember.:)
2013. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a pecó tűrhető, de a környék eléggé proli. a tó igaz hangulatos, majdnem olyan a fílingje Feneketlennek :)


nos, hiába van közel az örs meg a köki, nekem olyan halálkukiján lakom-érzésem lenne sajnos. az ott élő arcok nem az én világom, jobban szeretem a magasabb kulturáltsági fokkal rendelkezőket.


az a fontos, h neked tetsszen a hely, hogy igazán otthon érezd magad a lakásodban. minden másra ott a mastercard :D

2013. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szép kis lakás, de arra nagyon figyelj, hogy olyan helyen vegyél, ahol előreláthatóan tartani fogja az értékét, nem lepukkanófélben van a környék, hanem most épül. (sajnos ezt konkrétan nem tudom erről a kerületről, de én inkább az előbbire tippelnék. 14. ben laktam, 7.-8.ban jártam sokat. azon a környéken tuti nem fektetnék be lakásra. nem tudom mennyiben más a 10., de nem hinném, hogy óriási különbség van)
2013. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A napfényes minden bizonnyal azt jelenti,hogy nyáron klíma nélkül ott fogsz kipurcanni a 6.emeleten????....

Engem az különösen érdekelne,hogy mennyi a közös költség és télen mennyi lesz a központi fűtésnek a költsége,hosszútávon ez se mind1.A konyha viszont tetszik :)

2013. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!