Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szét lehet szedni a szegecselt...

TappancsMancs kérdése:

Szét lehet szedni a szegecselt zárakat valahogy, persze össze is szeretném rakni? Valami ilyen volna.

Figyelt kérdés
zár, javítás

2013. máj. 5. 09:38
 1/7 A kérdező kommentje:

Lemaradt ez volna

[link]

2013. máj. 5. 09:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tűreszelővel szoktam a szegecsek oldalát körbereszelni,(a négyszögletes szegecset könnyebb) és csavarhúzóval -óvatosan- szétfeszíteni. Elég babra munka, de utána újra vissza lehet zömíteni a szegecselést.
2013. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi és hogy zömítsem vissza? Mi a menete ennek? Marad elég anyag rajta ha a széleit leszedem? Bár ezek szerint marad.
2013. máj. 5. 11:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Marad annyi, hogy néhány kalapácsütéstől megfogja.

Nem a szegecsfej tetejét, hanem az oldalát kell reszelni!

2013. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem ajánlnám annak aki nem foglalkozott zárak javitásával .Szerszámokra is szükség van.Én leflekszelem,és rakok csavart helyette. Akinek ez szakmájába vág,annak nem okoz az ilyen gondot.
2013. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen köszi az oldalait reszeltem, illetve reszeltem volna mert kisebb feszítésre szépen szétjöttek így reszelni sem kellett. :) Majd a szegecsek közepét ütöm meg visszatételkor. Amúgy kipróbáltam tűreszelőt és vídia vésőt is, a süllyesztés miatt a véső lett volna jobban használható.


Flexel vágni? :) A képen lévőhöz képest az enyémen a szegecsek süllyesztettek, a flex csak szétszedné.

2013. máj. 6. 13:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem jobban és nem ténylegesen süllyesztettek a szegecsei csak a helyeinek lyukasztásakor a lemez kicsit behajlott/letompult és így a szegecsek is kicsit belesüllyednek. De csak félig.
2013. máj. 6. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!