Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesen élők! Melyik kerület...

Budapesen élők! Melyik kerületbe érdemes költözni, ha a egyikünk a X. kerületben a másikunk a XIII. (metrómegállónál) kerületben dolgozik?

Figyelt kérdés
Vidékiek vagyunk, fontolgatjuk a költözést, mert sokat utazunk. Fontos, hogy Ovi , bölcsi legyen a közelben, két kisgyerekkel költöznénk. Tehát az is fontos, hogy a közlekedés jó legyen. Olyat keresünk, ahol esetleg házrész, vagy olcsóbban ház kiadó. Ha van ilyen, hol és milyen albérleti árakra lehet számítani?
2013. máj. 11. 14:57
 1/2 anonim válasza:

Először a József Attila lakótelep ugrott be, de továbbolvastam és láttam, hogy ház kéne. Szerintem ház ezekkel a feltételekkel nem nagyon van.

A József Attila ltp egyébként tipikus kisgyermekes családoknak való hely, biztonságos, van minden ami kell, az albérlet sem drága, a közlekedés elsőrangú, csak annyi lakások vannak ott.

Házat nem akarok mondani, mert annyira nem ismerem a kertvárosi részeket(mondjuk Rákospalota kertvárosi részét ismerem, az annyira nem jó közbiztonságilag, viszont ott nem olyan rossz a közlekedés mondjuk a 17. kerülethez képest)

Esetleg szóba jöhet még Zugló Újpalotához közelebbi része, ott nem ismerem az árakat, de békésnek tűnik és ott sem olyan vészes a közlekedés(hangsúlyozom, a többi budapesti kertvároshoz viszonyítva)

2013. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is zuglón tudnám javasolni, esetleg kispest vagy kőbánya normálisabb részén valami kertes házat, a bérleti díjakban nem vagyok otthon, kb 100-150 ezer forint szerintem
2013. máj. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!