Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akikhez betörtek, nem félnek,...

Akikhez betörtek, nem félnek, hogy ez újra előfordulhat?

Figyelt kérdés

Amíg az emberhez nem törtek be, addig is lehet benne valamekkora félelem, de szerintem nem akkor, mint annál akihez betörtek.

Ezután nem félnek nagyon, hogy ez újra előfordulhat? Hogy valahol megszűnt a lakás és magánszféra sértetlenségének érzése? Ezen hogy lehet túl tennie magát az embernek?

Köszönöm a választ!



2013. máj. 12. 19:04
 1/7 anonim válasza:
57%
Szereltetni kell riasztót, az távol tartja a betörőket
2013. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A riaszt csak a pitiánerek ellen véd. A profi a faéon át is bemegy.
2013. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, javítok: falon át
2013. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Azt igazán megmutathatnád.
2013. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Betörtek kétszer is. Egyik alkalommal sem voltunk otthon.

Igazából tenni nem tudunk semmit, félni meg fölösleges mert ahogy az egyik rendőr mondta: "ha be akarnak menni akkor úgyis bemennek hiába a zár meg a biztonsági felszerelések".

Őszintén szólva én nem félek. Sőt eljutottam arra a pontra, hogy inkább szeretnék szembekerülni a betörővel, mert annak az lenne az eredménye, hogy elásnám a kertben. Szerintem ez a legjobb megoldás. Betörtek - nem szólni senkinek aztán a r*hadékot meg elföldelni. Ha az "igazságszolgáltatás"ra bízod, akkor kap az illető szabadon védekezhet. Nagyjából 6-8 év alatt eljuthat az ügy a bírósági szakaszba (ami idő alatt megint szabadon csinálhatja amit csinál) és a végén kap 2 év felfüggesztettet és ennyivel megússza.

2013. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyet kell értenem azzal aki azt mondta, hogy ha be akarnak menni be is mennek. Ez így van, nincs lehetetlen. Nem tart 6-8 évig a bírósági szakasz (aki ezt írta, az ezzel nincs tisztában), de baromi nehéz megfogni ezeket az alakokat.
2013. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én előtte is féltem tőle,és utána is:) A helyzet csak annyiban változott, hogy félek,ha egyedül vagyok otthon,illetve amikor megyek haza, mindig eszembe jut, hogy remélem egybe találom az ajtót.Talán idővel enyhül és ritkábban jut eszébe az embernek.

Sokáig nekem is nehezemre esett leülni az ágyamra, megfogni a szekrényt,a tárgyaimat, amihez egy idegen ért hozzá, sokszor csak álltam a szoba közepén és akaratlanul is azt képzeltem el, ahogy átkutatja a szobámat...Brrrr...

2013. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!