Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek nem ciki 23...

Szerintetek nem ciki 23 évesen a szülőknél lakni?

Figyelt kérdés
szülőknél lakni

2013. júl. 10. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
ki előtt lenne ciki? ha egyetemista és tanul akor egyáltalán nem. ha meg pályakezdő dolgozó, akkor sem, mert így tud gyűjteni előre, könnyebben. Ha nincs probléma az ősökkel akkor mi a gond?
2013. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki.
2013. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Miért lenne az? Én 30 évesen lakom velük. A fizetésemből nem tudnék egy egész lakást fenntartani.
2013. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem az. 23 évesen sokszor még csak pályakezdő az ember, anyagilag és máshogyan is kellemes lehet otthon lakni, s ezek elég erős érvek. Én abban sem látok semmi kivetnivalót, ha több generáció él egy házban, valamelyest külön, ha ezt meg tudják oldani értelmesen. Megvannak az előnyei, miért ne használja ki az, akinél elég szerencsés ahhoz, hogy az előnyök felülmúlják a hátrányokat?
2013. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem!!! Főleg manapság. Nem mernek a fiatal kirepülni a családi fészekből. Az 1 ik haver most költözött el az anyucitól 40-évesen. :-))
2013. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És ha ciki, akkor mi van? Csak azért elköltöznél a biztonságot nyújtó családi lakhelyről valami albérletbe nyomorogni, mert néhány másik ember szerint ciki 23 évesen a szüleidnél lakni?

Ha ennyire adsz a külsőségekre, akkor meg is érdemled a nyomorgást.

2013. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 23 vagyok, nemrég mentem férjhez. Két hét múlva költözünk. Ezt mindenkinek magának kell érezni,tudni, hogy mikor igényli az önállóságot, illetve mikor állít úgy anyagilag, hogy fent tud tartani egy albérletet vagy hitelt törleszteni. Nekem csodálatos családom van, nagyon szoros kötelékkel és sok-sok szeretettel, de most már vágyom arra, hogy a férjemmel új otthonba költözzünk. Nem tudom, ha nem lenne férjem, talán még nem költöznék el.
2013. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!