Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Összejönnél az albérlőddel ha...

Összejönnél az albérlőddel ha úgy alakulna? most fog beköltözni az "albérlőlány", de megmozdult valami köztünk véleményem szerint. én még nem lakok ott, ő most költözött be, segítettem is neki. F/21

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Izgalmas kérdés :)

Hát, ha nektek ez jó, akkor csináljátok :) csak óvatosan, mert ha nem jön össze, lehet rossz emlékekkel fog távozni...

2009. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Az is lehet, hogy csak azért csinálja, mert kedvezményt vagy ingyen lakást akar.
2009. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Én nem. kínos, ha összevesztek vagy szakításra kerül sor. mellesleg nem egészséges együttlakni valakivel már a kapcsolat kezdetén. nekem is volt úgy, hogy megtetszett az egyik lakótársam, de gyorsan kivertem a fejeből (mondjuk nem volt nehéz, mert igénytelen, koszos fickó volt...) szerintem hanyagold a csajt, vagy ha annyira össze akarsz vele jönni, akkor költözz el máshova.

23 N

2009. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha igénytelen, koszos fickó volt, akkor meg mért tetszett meg.

Egyébként, az olyanok legalább jó túlélők.

2009. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

mamámé a lakás, / üresen állt eddig / de úgy néz ki költözök én is, mert amíg egyedül laktam volna, nem akartam menni, de így már okés lenne a rezsi is. jelenleg a családommal lakom.


ötödéves fősulis, nem éppen "számítónak" ismertem meg.

vannak bizonyos jelek, de egyértelműen nem derült még ki hogy nah mocorog-e valami köztünk. :)

2009. okt. 18. 19:00
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert a vonzódás=kémia:D nekem egyébként a ronda pasik az esteim, akik láttán mások általában hátrahőkölnek. na mindegy, ne offoljunk.
2009. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ja, én is sokat laktam együtt másokkal, de csak pár kényes luvnyával volt bajom a végén.

Azelőtt is laktam együtt fiúkkal/lányokkal, de azok úgy kezdték, hogy menjünk a kocsmába ismerkedni :D

2009. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

aha, és mi volt?

csak szex és más semmi? xD

2009. okt. 18. 19:15
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel, nem volt semmi.

Én alapból nem is felszedni akartam őket, hanem normális légkörben együtt lakni. Ez a régiekkel sikerült, az utolsó körömmel nem.

Mondjuk nem érdekelt különösebben, mert nem miattuk laktam ott. Aszitték, majd elmegyek. Mért én? XD

2009. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tisztázd magadban, mit akarsz a csajtól: ha csak alkalmi szexet, az mehet. komolyabb kapcsolat sztem nem lenne túl nyerő együtt lakva!
2009. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!