Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Összejönnél az albérlőddel ha...

Összejönnél az albérlőddel ha úgy alakulna? most fog beköltözni az "albérlőlány", de megmozdult valami köztünk véleményem szerint. én még nem lakok ott, ő most költözött be, segítettem is neki. F/21

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 18:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

" csak pár kényes luvnyával volt bajom a végén. "

ezt a bajt, amolyan kellemes bajnak éreztem én... :D:P

2009. okt. 18. 19:28
 12/15 A kérdező kommentje:

alkalmi szex egyrészt nem is fér bele az értékrendembe, meg ő nem is olyan az eddigiek alapján... de köszi a tanácsokat. :)

jöhetnek még. :P

2009. okt. 18. 19:28
 13/15 anonim ***** válasza:

"ezt a bajt, amolyan kellemes bajnak éreztem én... :D:P"


Majd megtudnád milyen kellemes, ha összeállnak páran, aztán minden mozdulatukkal éreztetik veled, hogy "jó lenne má' ha elmenné'". Ha meg nagyon ugrálsz, téged rak ki a tulaj, mert nagyobb anyagi haszna van a többiekből, mint egyedül belőled.

Csak ott bukik meg a számításuk, hogy ez lehet hogy lányok között működik, de én nem vagyok az, meg voltam már szarabb körülmények között is munkahelyen. Nem sok öröm van benne, ilyen helyre hazamenni, de óvoda felett már nem szokott menni a kiutálás :) Az ember általában nem kedvtelésből lakik albérletben, hanem mert muszáj.

De egy szó mint száz, saját lakás az istenkirály.

2009. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

nah ez végülis saját... :D

ha valaki kirak valakit az én leszek... :D

2009. okt. 18. 20:11
 15/15 A kérdező kommentje:
ma rákérdeztem van egy alakulója. :S
2009. okt. 19. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!