Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelban lakom és a felettem...

Panelban lakom és a felettem lévő szomszéd klímája, folyamatosan csöpög az erkélyemre?

Figyelt kérdés
Szóltam már neki, de nem történt semmi. Értesítsem a szövetkezetet? Segítenek a helyzet megoldásában? Mit tudnék tenni ez ellen?
2013. júl. 20. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

reménytelen,hogy valaki is elrendezi ezt te helyetted,

mindenki csak a vállát húzkodja : Hát én most mit csináljak ? szöveggel

tennék oda vödröt vagy valami szőnyegdarabot,

2013. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Nem biztos hogy tudnak csinálni valamit, maximum azt a kis csövet kellene arrébb tenni hogy ne az erkélyedre csöpögjön hanem le az útra vagy hova. De ha nem megoldható tegyél oda egy vödröt időnként kiöntöd azt ennyi.

Nem értem miért kell ezen sírni, a panelbe az van és szerintem örülj neki hogy nem a cigi füstöt fújja be hozzátok a szél, meg ne zajong éjjel nappal. Nálunk ennél keményebb dolgok vannak mégsem panaszkodom mert már immunis lettem rá.

2013. júl. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ő nem csinálja meg ,csináld te. Mérd meg a klima kompresszorán a szelepen a csonk vastagságát,és vegyél rá egy műa csövet ,pár száz ft,és vezesd arrébb, ennyi. /sok tetű ember van / sajnos.Mi arra törekszünk,hogy a szomszéddal nem szabad veszekedni,az egyiknek sem jó.
2013. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az önkormányzat építési osztályán kell bejelenteni . Valószínű nincsen rá engedélye , és a kivitelezés is szakszerűtlen . A kifolyó kondenzvíz, pangó víz tartalmazhat egészség károsító spórákat stb... Az állandó bejelentés megteszi a hatását , nem éri meg neki ..
2013. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!