Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha a szomszéd kölök kidobja...

Ha a szomszéd kölök kidobja az ablakodat, akkor azt ki fogja megfizetni?

Figyelt kérdés
a gyerek apja vagy az én lakásbiztosításom, vagy, hogy működik ez?
2013. júl. 26. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A lakásbiztosítás csak akkor fizet ha nem a srác hibájából tört be az ablak. Persze meg kell nézni a szerződést hogy mit írnak benne, ha nem tiszta hívd fel őket és kérdezd meg hogy ilyenkor mivan. Ha jól tudom a biztosító fizet de a gyerek apja biztosításából vonják le az összeget már ha van neki.
2013. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha a gyerek apjának van felelősségbiztosítása!
2013. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tőlem még sosem kérdezték, hogy mitől tört be az ablak. Vittem a számlát és fizettek. Persze itt nem egy több százezres értékről van szó, de olyan 10-15 ezerig nem kérdeznek semmit. Ettől függetlenül én kifizettetném a gyerek szüleivel az okozott kárt, már csak azért is, hogy egy kicsit jobban odafigyeljenek a gyereknevelésre.
2013. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyerköc szüleinek illene, mert ha neked fog a közeljövőben kitörni az üveg,lehet,hogy a biztosító majd meg mamogja ,hogy hát megint ? mi történt ?
2013. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyerek apja és a biztosító is fizet majd.

A gyerek apja kp-ban, a biztosítóval meg addig kell várni, még nem lesz felétek egy kis szélvohar. Az kitörte, fénykép stb. és azok is fizetnek.

2013. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!