Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Segítség! A vécébeöntöttem...

Segítség! A vécébeöntöttem egy félresikerült ecetes salátát és anya hipózta lehet a vécét, szerintetek meg fogok halni?

Figyelt kérdés
Félpercenként húzgálom lefelée a végét, hogy hátha lemegy és nem keletkezik klórgáz.
2013. júl. 29. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
De hogy halsz,elég már a vizpocsékolásból is .Nagy víz számla keletkezik és nem klór gáz .
2013. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gömbicica ***** válasza:

ha még mindig ott van, akkor inkább vegyél fel egy gumikesztyüt, és szedd ki, mert ugy eldugul a klotyó, hogy csak na.

Használhatsz esetleg egy üres nylon zacskót is erre a célra.

inkább öntötted volna le a levét a csapba, a sürüjét meg a szemetesbe.

nem fogsz meghalni :-)

2013. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már rég lement a vécén, de már fél óra eltelt és még élek. :)) Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 29. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Az háztartási ecet 10-20%-os oldat, az ecetsav ráadásul egy gyenge sav. A háztartási hipó 5% NaOCl-t tartalmaz. Nem fogsz tőle meghalni..
2013. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, már túléltem.
2013. okt. 11. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!