Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A felnőtteknek nem rossz, h...

A felnőtteknek nem rossz, h nincs saját szobájuk?

Figyelt kérdés

Énnekem nagyon nagy szükségem van arra,hogy lehessek a saját szobámban,ami csak az enyém.A felnőtteknek meg nincs ilyen,osztozni kell a párjukkal.Nem rossz ez?!Meg hogy pakolják a ruhájukat,hogy van két szerkény,egyik az egyiké,másik a másiké?Vagy hogy van ez?

(mi ketten lakunk anyukámmal,és 2 szobás a lakás,úgyh nem tudom,milyen,ha egy szobába 2 ember lakik egyszerre)


2009. nov. 1. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Elvileg azért van a pároknak egy hálójuk, mert ők már együvé tartoznak. Érdekes kérdést vetsz fel amúgy, már én is gondolkodtam ezen. Nekem még nem volt olyan komoly kapcsolatom, hogy együtt éljek valakivel, de jó lenne, ha lehetne majd egy külön "lányszobám", ahova elhúzódhatok, akkor is amikor már férjnél leszek...
2009. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
77%

ha egyszer a pároddal összeköltöztök, akkor már eljutottatok oylan szintre, hogy nagyon nagyon szeretni fogod, és már hiányozni fog az ágyadból a szerelmed, sőt a szobából is:) kikapcsolodásra meg ott van a jó meleg fürdőX)


de most komolyan mondom, nagyon magányos leszel ha már nem egy szobába lesztek:)

2009. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem hinném,hogy rossz nekik,hiszen alapból egy szobában akarnak lenni,mert úgye szeretik egymást elvileg:D

De mivan a testvérekkel akiknek mondjuk azért kell egy szobában aludniuk,mert kicsi a lakás:)

2009. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha szereted a párod, aki a társad is egyben lelkileg és testileg, akkor nem az lesz a fura egy idő után, hogy osztozol vele a szobán, az ágyon, a szekrényen, hanem az, ha nem lesz melletted valamiért.

Az én férjem váltóműszakban dolgozik nappal éjjel. Amikor éjjeles akkor nem is alszom olyan jól pedig ő még horkol is. És már 15 éve vagyunk együtt. Mégid hiányzik ha nincs mellettem. Mi már együvé tartozunk ahogyan azt előttem is írta valaki. Ő a másik felem. Mi is két szobás lakásban lakunk és már másfél éve egy gyönyörű hercegnő lakja a kisszobát :)

Ha magányra vágyom akkor sétálok egyet és ennyi. Tehát nekem nem rossz hogy, nincs külön szobám már.

2009. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Igen, ez tényleg nagyon jó kérdés! :D


Múltkor épp ez jutott nekem is az eszembe : se gyerekkoromban nem volt külön szobám (nem volt rá lehetőségünk), aztán férjhez mentem, onnantól természetes, hogy a férjemmel alszom 1 szobában, lettek gyerekeink, nekik van külön-külön szobájuk, de én még sosem mondhattam, hogy van egy KÜLÖN SAJÁT szobám...


Amúgy, ha belegondolok, az egész lakás az enyém (papíron!), 110nm, 4 szobával...

De KÜLÖN szobám, ami csak az enyém, olyan nincs!


Végülis az egész lakásban úgy pakolhatok, ahogy nekem tetszik, de időnként irigylem a lányom vagy a fiam : milyen jó nekik, hogy saját szobájuk van, ilyen nekem soha nem volt...


Nekem nem jelent terhet a férjemmel osztozkodni a közös hálószobán, de a távirányítón már nehezebben tudunk osztozni... :D


Mondjuk mással nem szeretnék 1 szobában lakni.

2009. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A felnőtt élet lemondásokról szól pl a saját szoba hiánya.

Mire eljutsz 1 párkapcsolatig elég éretnek kell lenni 1 közös szobához.

2009. nov. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Baromság, hogy érettség kérdése a közös szoba, és le kell mondani a külön szobáról. Nekünk van közös szoba is, de külön-külön is, hogy elvonulhassunk, ha a saját dolgunkkal akarunk foglalkozni. Nem kell éjjel-nappal sülve-főve együtt lenni, a kezdő párok teszik ezt. Az érett párok tiszteletben tartják azt, hogy a másiknak is lehetnek olyan dolgai és pillanatai, amikor egyedül szeretne maradni.
2009. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

De, rossz. Es van egy olyan gyanum, sok parkapcsolat halala ez (tobbek kozott) hogy nincs olyan hely, ahova az ember elvonulhat, es rajohet, mennyire jobb neki a masik kozeleben. :)

A ferfiak ezt a "hobbymuhely" kialakitasaval szoktak kompenzalni/athidalni.

Mert kell egy hely, ahol egyedul lehet az ember, hogy rajojjon, parban jobb.

2009. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezeken a válaszkon mi a jó francot lehetett lepontozni??
2009. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is van mindenkinek külön szobája a közös hálószobán kívül. Egyébként a külön szobáról a legtöbb felnőtt nem az érettség miatt mond le, hanem egyszerűen kénytelen, mert a mai világban örülnek az emberek, ha egy kétszobás lakást meg tudnak venni, ahhoz meg legalább 5 szoba kell, hogy egy gyerekes családban mindenkinek jusson külön helyiség.
2009. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!