Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Felszámolt temetőn kialakított...

Felszámolt temetőn kialakított építési telken akar a párom építkezni. Belemennétek, hogy oda költözzetek?

Figyelt kérdés
Én nem akarok, nem vagyok babonás na de azért mégis a tudat.
2013. szept. 11. 22:18
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
42%
Nem én még csak temető közelébe se költöznék nem,hogy rá.
2013. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem vagy babonás akkor mi a gond?? Nem a kedvencek temetőjében építkeznétek.. Engem nem érdekelne hogy milyen föld.. Végül is évszázadok alatt nincs olyan terület a földön ahol ne halt volna meg valaki, vagy ne temettek volna el..
2013. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
71%
Simán. Nem értem mi ezzel a gond, főleg ha nem is vagy babonás. Én szeretem a temetőket, érdekelnek az ilyen dolgok, de ha nem így lenne, akkor sem érteném a problémát.
2013. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Ott hajtsam álomra a fejem, ahol alattam évtizedekig hullák voltak?
2013. szept. 11. 22:23
 5/53 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudhatod, hogy más telek régen mi volt! Lehet vesztek egyet, ott meg valaki elásott egy hallottat.
2013. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk a házban 25 évvel ezelőtt a férj felkötötte a padláson az asszonyt, aztán magát. Nem hatott meg nagyon, bár a párom még ma is kopogásokat hall fentről. :) Szivatom is ezzel rendesen.

Ha a temetőt felszámolták, akkor ott hulla már nincs, mert áthelyezték mindet.

Apósomék házának alapjába temetőből hordott régi sírköveket tettek...

Aki nem hisz az efféle dolgokban, annak tökmindegy.

A telek olcsóbb emiatt? Ha nem, akkor a lelki békéd miatt lehet máshol is építkezni.

2013. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem, ha ennyire tiltakozik valami benned, beszéld le a párodat.
2013. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
20%

Oké van a kert végébe lehet egy elásott hulla, vagy van 100 milliós csont darab szerte szét a kertbe.

Én sem vagyon babonás de ez nekem sok lenne. Ott játszana a gyerek a kertben aztán hetente találna a csont darabot a kertbe.

Nem tudom ez nekem nagyon bizarr.

2013. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
93%
Milyen csontot találna a gyerek? Felszámolt temető = el lettek víve a testek.
2013. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
83%

Nézd Kérdező, ha a temetőt felszámolták, az azt jelenti, hogy onnan minden emberi maradványt eltávolítottak. Egyfelől. Másfelől, az ember, ha érzékeny erre a szempontra, szépszerével nem lakhatna sehol, Buda Farkasrét-előtti legnagyobb temetőjére, a Németvölgyire épült a Kongresszusi Központ, Budapest összes nagy pályaudvara temetőre épült, temető (Albertfalvai) helyén áll a Savoya Park - a maradékát megtalálod az Auchan parkoló melletti bozótosban... stb.

Szóval igen, én belemennék...

2013. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!