Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kamaszok! Ti mennyi pénzt...

Kamaszok! Ti mennyi pénzt költötök egy nap, illetve egy héten tízóraira és ebédre hétköznap?

Figyelt kérdés

Leginkább azoktól kérdezném akik nem ingyen kapják a suliba az ebédet, tízórait.


Hol ebédeltek? Hol veszitek a kaját? Általában mit esztek?


2013. szept. 29. 18:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
61%

Hát.. többnyire napi szinte 500-800 forintot. Pékségben veszek egy kólát, meg valami kakaós csigát vagy ilyesmit, esetleg délután is még visszanézek még egy sütiért. ennyi. :)

heti szinten olyan 3ezer körül mozog.

2013. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
23%

Reggeli: Fornettis péksütemény + Starbucks kávé vagy tea

Ebéd: gyorsétteremben vagy rendes étteremben eszek (minden nap van 1 vagy 2 üres órám) - pl. Burger King, KFC, McDonald's, olasz étterem(pizza vagy tészta)


naponta kb 3000 ft

2013. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
85%
Gimis vagyok. Itthonról tesznen kaját , így nem szorom pénzt. Ha összegyűl, akkor vehetek valami hasznosat rá.
2013. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Itthonról viszek tízórait meg innit, pár száz forintból megvan hetente. Ebédet a menzán eszek 8500 Ft körül van havonta, ha minden nap eszek, de ha mondjuk nincs utána óra, és itthon van kaja, akkor lemondom, vagy szokott olyan is lenni, hogy 2-kor van valami program (negyed 3-ig van amúgy ebédszünet, kell is annyi idő), akkor is lemondom, így általában nem kerül annyiba, 7000 körül mozog.

14/L, gimi.

2013. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon keveset költök ilyesmire. Általában itthonról viszek enni, így jóval olcsóbb, mintha reggelente venném meg a pékségben. Jobban is szeretem, mert jól lehet variálni, hogy mikor mit viszek. Persze, előfordul, hogy péksütit viszek, de jobban szeretem a szendvicset. Ráadásul itthon úgy pakolom meg, ahogy szeretném, így tényleg jól laktató szendvicseket tudok vinni. A múltkor pl. salátaleveles, paprikás, rántott csirkemájas szendvicset vittem suliba. És egy ilyen szendvics meg egy alma elég volt egész napra. Olcsóbban kijön, mintha vennék a pékségben 2-3 kakaós csigát, brióst vagy hasonlót és még zöldség is van benne.


Ebédelni eléggé össze-vissza szoktam, nálunk már nincs menza vagy ilyesmi, tehát itthon eszek, amikor hazaérek. Nem jelent gondot, hiszen anyu amúgy is főz. Az ebéd viszont ilyen szempontból elég kusza, van, amikor már 3 óra körül itthon vagyok, de van, hogy csak fél 5 után érek haza, s akkor ebédelek.

2013. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
koleszos vagyok, szal egész napi kajám megvan egy ezresből
2013. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tízórait itthonról viszem, termoszban kávét, ásványvizet, szendvicset és müzliszeletet általában. Szóval én nem költök rá, de olyan 100-200 forint lehet összesen.

Ebédet a suliban kapok, az havi 6000 körül van.

16/L

2013. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
50%

Reggelente megyek a pékségbe,ott veszek kb. 200-300 ft értékben valami péksütit. Innivalót itthonról viszek. Suli után általában a lányokkal elugrunk a KFC-be,BurgerKingbe,vagy Repetába,vagy valahova. Ott elköltök egy ezrest kb. A Burger meg a KFC az Árkádba van,ami a sulinktól egy köpésre van,úgyhogy ez baromi nagy szerencse. A Repeta meg még közelebb van a sulinkhoz,úgyhogy csak sétálunk pár lépést.Ez úgy napi szinten általában 1500 Ft.

14L,8.oszt.

2013. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Én mindig viszek két szenyát, egy csokit meg egy almát/banánt/körtét, ami van otthon. Van, hogy többet is viszek, adok a barátnőimnek.

Az ebédemet meg a suliban eszem, nincs időm hazamenni. Ez havonta 4000-4500 Ft között mozog.

2013. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 klopusz ***** válasza:
100%

Tízórait, innivalót itthonról viszek.

Ha nagyon éhes vagyok hazafelé, beugrom valami gyorskajáért, nagyjából 500 Ft értékben, kb. hetente kétszer.

2013. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!