Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Átvette a szagot a ruhám. Mi...

Átvette a szagot a ruhám. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

45-50 percen keresztül szedtem a kutyasz art az udvarról és most átvette a szagot a ruhám? Mi a teendő?

Még le kéne ma vágnom a füvet is, de előtte még 8 percet gépeznék. 8 percre érdemes átöltözni, h ne legyek kakiszagú, majd visszaöltözni kakiszagúnak vagy 8 percig legyek bent kakiszagú és utána vágjam a füvet kakiszagúan és aztán kakiszagtalanítsam magam?


2013. okt. 6. 13:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
oks csinálsz amit akarsz
2013. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
őőő...öltözz át mert olyan lesz az egész szoba...tele a szar szaggal.
2013. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Az élet nagy problémái.
2013. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ülsz le gépezni, hanem befejezed a dolgodat előbb.
2013. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Mosogep es urdes es tiszta ruha!!! Ezt minek megkerdezeni TE retardalt ulye gyerek????!!
2013. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is szoktam szedni kutyakakit az udvaron, de csak 10 perc alatt, és idáig a szabad levegőn egyszer sem vette át a szagot a ruhám.

Nem véletlen trágyázol?

2013. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5.

Nem lettem sehol kakis, csak a szagát átvette a ruha... Igen szándékomban állt fürdeni, de 3 perc múlva úgy is kell füvetvágnom, szval előbb megcsinálom azt...

Így döntöttem...XD

2013. okt. 6. 13:20
 8/12 A kérdező kommentje:

6.

Mamám eltörte a kezét..eddig mindig ő szedte fel. DE most néhány nap alatt ahogy nem szedte kicsit összegyűlt 2 kutya adagja, így most egyszerre elég sok volt.

2013. okt. 6. 13:22
 9/12 anonim válasza:
Hogy a büdös pi_csába veszi át a levegőn a szarszagot a ruhád, mikor kézzel fogod meg a szart?
2013. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Csinalj azt amit akarsz nyomorek!
2013. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!