Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hagyatéki eljárás után a...

.figo. kérdése:

Hagyatéki eljárás után a tulajdonjogomat 30 napon belül bejegyzik? És ha ez megtörtént arról küldenek nekem valami értesítést?

Figyelt kérdés
Ezek után még külön ki kell váltsak egy tulajdon lapot hogy át bírjak jelentkezni vagy küldenek egyet alapból.?

2013. okt. 19. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Várd meg a Közjegyző írásos véleményét a tulajdonjogoddal kapcsolatban,amiről mindenképpen kapsz értesítést.
2013. okt. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz, de ezen már túl vagyok! Épp a közjegyző úr mondta hogy 30 napon belül bejegyzik a tulajdonjogom csak arra nem tudott válaszolni hogy engem értesítenek-e valahogy....

Vagy csak ha letelt a 30 nap akkor besétálok a földhivatalba és kérek egy tulajdonlapot

2013. okt. 23. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetnéd a közjegyzőtől,hogy ők megküldik-e a határozatot a Földhivatalnak? Lényegesen gyorsabb az ügyintézés ha érdeklődsz a Földhivatalnál és a Közjegyzői határozatot te magad mutatod be.
2013. okt. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A határozatot a közjegyző küldte el az biztos . De mostanra már letelt a 30 nap és nem kaptam semmi visszajelzést szóval

tényleg a földhivatalhoz kell forduljak.

2013. okt. 25. 23:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a Földhivatal intézkedési idejét nem számoltad bele:ha a közjegyzőnél van 30 nap akkor a Földhivatalt is megilleti ugyanannyi intézkedési idő. Remélem a tulajdonjog körül minden tiszta!
2013. okt. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!