Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Véletlenül beleesett az...

Véletlenül beleesett az ereszcsatornába egy égő cigaretta, utána öntöttem vizet de nem tudom hogy lehet-e még baj?

Figyelt kérdés
Véletlenül beleesett,letámasztottam és mire megfordultam legurult a tetőn (tetőtéri szobám van).Még sosem történt ilyen és már több liter vizet ráöntöttem.Sajnos nem látom mert késő van és fél órája volt de totál ideg vagyok.Szerintetek lehet még baj?
2013. nov. 4. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Tuti nem, mert gondolom nálatok is esett az eső nem? Tehát ne parázz, ennyi idő alatt meg ha lenne valami véletlen folytán bármi is ami meggyulladhatott volna azt már látnád a sötétben.
2013. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Már 1 óra eltelt szóval én is biztos vagyok benne hogy nem lesz semmi baj.Igen,itt is esett.

Borzasztóan aggódós vagyok és néha nem tudom felmérni hogy meddig egészséges,de most már kezdek megnyugodni.

Még egyszer köszi!

2013. nov. 4. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megnyugodtál, gyere szívjunk egy szál cigit! :)
2013. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Indulok is az ERKÉLYRE :D
2013. nov. 4. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!