Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tényleg kötelező a kéményajtót...

Tényleg kötelező a kéményajtót rozsdamentesre cserélni?

Figyelt kérdés

Pár napja járt nálunk a kéményseprő, és azt mondta, hogy jogszabály szerint kötelező az eddigi beton kéményajtót lecserélnünk rozsdamentesre. A saját cégét ajánlotta, 20 ezer forintért.


Tényleg van ilyen jogszabály? Mert én sehol sem találtam ilyen jogszabályt, és ismerőseim se hallottak róla.



2013. nov. 13. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz! De jól jönne neki a plusz pénz!
2013. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attol fugg, ha gazzal futesz, kotelezo, kulonben nem. a sajat ceget mondjuk vegkepp nem ajanlgathatja, en megkerdeznem a kemenysepro ceget a helyedben, nehogy valami trukkos besurrano tolvaj legyen.
2013. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az új építéseknél már előírják, -bár logikus magyarázat nem igen van rá, hogy miért?
2013. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs és nem is lesz,visszamenőlegesen soha.
2013. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-4 ezer Ft a rozsdamentes ajtó!


Nekem a kéményseprő a kéményt akarta kibélelni maszekban 150ezerért.

Elzavartam!

2013. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 éve építkeztem akkor előírás volt a régieket nem hinném hogy ki kéne cserélni.Hozzánk is jársak seperni de ilyet nem mondtak.Egyébként pár ezer.
2013. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Engem is szívattak a kotrók (sok téves infó van az emberek fejében), aztán találtam ezt az oldalt, kifejezetten a kéményajtóra vonatkozó előírásokkal, információkkal segítenek.


KemenyAjto.eu

2014. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!