Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti mennyi időközönként mostok?

Ti mennyi időközönként mostok?

Figyelt kérdés

Van aki egy napi használat után kimossa a ruhákat.

A farmert is lehet naponta?Nem megy tönkre a ruha a sok mosástól?

De olyat is hallottam,hogy van aki több alkalommal használja a ruhákat és csak utána mossa ki.

Hogy érdemes,hogy ne menjen tönkre a ruha és a szine is megmaradjon?

Gépben mosnák.



Ja és még egy kérdés.Ha csak fehérneműk zoknik miatt szeretném a gépet beindítani lehet e vagy mivel nincs tele ugrálni fog a gép a centrifugálás közben?Hogy lehet megoldani?


2013. nov. 16. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fehérneműt, zoknit, pólót azt minden használat után ki kell mosni. Fehérneműt 60 fokon, a pólót az anyagától függően 40 vagy 30 fokon. A pulcsit azt én olyan kétszer háromszor fel szoktam venni mielőtt kimosom, ha nem izzadok bele. A farmert azt ritkábban mosom, ha nem lesz különösen koszos, felveszem ötször is. A farmer mivel pamut 40foknál magasabb hőmérsékleten nem nagyon szabad mosni, mert tönkremegy, sok mosógépen van már kifejezetten farmermosó program, ami alacsony hőmérsékleten alaposan kimossa. Ha kevés cuccot teszel a mosógépbe, akkor igen, az ugrálni fog. Én a fehérneműket lepedőkkel együtt szoktam mosni és így meg van oldva a dolog. :)
2013. nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. nov. 16. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!