Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen fajta fenyőt vesztek...

Milyen fajta fenyőt vesztek karácsonykor?

Figyelt kérdés
vagy esetleg műfenyőtök van?
2009. nov. 19. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Douglas, ha kapok.
2009. nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Műfenyőt, ha kapok szépet viszonylag olcsón. Azt legalább nem kell kidobni karácsony után.

Ha nem lesz, akkor lucfenyőt, kb 1,8-2m-est.

2009. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindig normann fenyőt szoktunk venni, mert az szép és tartós. Egy háromméteres pont a földtől a plafonig ér.
2009. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindig normann fát veszek 1,5-1,8 métereset. Elég az a szobámba :) Lenti nappaliba pedig műfenyő van.


21/F

2009. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Múfenyőnk van ez lesz idén karácsonykor, sajnos anyagilag úgy hozta a sors, hogy nincs pénzünk fára... pedig sokkal hangulatosabb egy olyan igazi fenyőillatú lakás! Esetleg néhány fenyőágat veszünk.
2009. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Például ez is egy módja a fenyőillatnak.


Egy szebb műfenyő se olcsó. Sőt, egy ugyanolyan méretű mutatósabb normannak a többszörösébe is kerülhet.

Nekünk azért lesz mű, mert sajnálom azokat a szép fákat kivágatni és kidobni karácsony után. A műfenyőt meg el lehet rakni és jó lesz jövőre is.


Nálunk szabványos méretű, kb. 2,7m magasságú a plafon, ezért 3m-es fa nem férne be. Még 2,5-es se nagyon, mert ugye ozzá jön még a csúcsdísz és a talp is. Általában 1,8-2m-es fáink voltak eddig.

2009. nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én 3500ért vettem egy másfél méter magas műfenyőt. szerintem elég szép, feldíszítve főleg. szóval nem az a csúnya kopasz. panelban nem fogok igazi fenyőt ráncigálni, ráadásul ennél olcsóbban biztos hogy nem kapok ekkora igazi fenyőt. sajna nincs rá pénz, ezt meg egyszer kell megvenni.
2009. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen egy műfenyő lehet hogy ugyan annyiba kerül, mint egy rendes de nem egyszerhasználatos!
2009. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3500 pénz az tényleg jó ár érte. Főleg ha szép dús.

Ahogy én nézegettem egy 20-as alatt nem nagyon fogom megúszni. Mert ami tényleg tetszik, azt csak ennyiért láttam.

De tény, hogy többször is fel lehet használni. Szóval hosszú távon még így is megéri.

2009. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi már évek óta ugyan azt a műfenyőt használjuk. Nem volt olcsó, de már régen "ingyen" karácsony fánk van és pont olyan szép, amilyet mi szeretnénk. :D Az az igazság, hogy sajnálom azt a sok fenyőt amit kivágnak és az ünnepek után kidobnak az emberek. :(
2010. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!