Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a jobb penész ellen ha...

Melyik a jobb penész ellen ha kevésbé vagy ha jobban fütünk? 63-70% os páratartalom 19 fok van a szekrények mögött valamint a plafon alatt kb 5 centis csikba megjelent a penész a falon?

Figyelt kérdés
illetve a 2 sarokban közülük az 1 ik sarokban szó szerint viz cseppek lognak a sarokba mitől lehet 20 éves szigeteletlen ház most volt fel újitva 2 éve elötte pont az volt a gond hogy tul száraz volt rend szeressen szelöztetünk a felujittás alatt: ujra járolapozva,csempézve,+ ujra tapétázva + 2 ablak cseréje történt
2013. nov. 27. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

itt egy táblázat.

[link]

ablak csere miatt nics légjárás. tegyetek rá párafüggő szellőzőt.

2013. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:
Jobban fűtsetek, ez egyértelmű. A falfelület hőmérséklete ne menjen a harmatpont alá.
2013. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem köszi kb menyire kéne fűteni hány fokra? és mit értesz az alatt hogy" A falfelület hőmérséklete ne menjen a harmatpont alá." digitális hőmérő szerint amikor a lakásban 19 fok van a leghidegebb sarokban csak 14-fok van
2013. nov. 28. 00:57
 4/4 A kérdező kommentje:
már értem köszönöm szépen elolvastam a első által linkelt táblázatot akkor szerintetek egy 21c az jó nem ?
2013. nov. 28. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!