Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szöszölő...

Mit csináljak a szöszölő törölközőkkel?

Figyelt kérdés
Már a negyedik törölközőt veszem és mind használhatatlan, van amelyiket már négyszer kimostam és még mindig szöszöl, ha megtörölközünk benne arcunk és egész testünk, ruhánk csupa szösz. Régen nem voltak ilyenek, mi a csudát lehet tenni?

2013. dec. 5. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Én sem tudom, mit kell vele csinálni. Én kidobáltam a szöszölőket mindet mérgemben.
2013. dec. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Node a régi, elnyűtt törölközöket kell elővennem, négyet nem szeretnék kidobni, hiszen nem is voltak tolcsóak, és egyáltalán hol kaphatok olyat, ami nem szöszöl ennyire?
2013. dec. 5. 08:40
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is kuka.

Én a Tescóban vettem utoljára törölközőt (talán 6-7 db-ot, frottírt) és nem szöszölnek.

2013. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Felgöngyöltem őket és ablakba jó télen a huzat ellen.


Rescoban sokféle van, melyik nem szöszöl?

2013. dec. 6. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Hááát, már régen vettem, nem emlékszem. Jó vastag, puha frottírtörcsik, legalább 3-4 méretben, kismillió színben. Sztem TS.
2013. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, számomra mindegyik hasznos volt, de úgy látszik itt is megjelent a kedves lepontozó.
2013. dec. 14. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!