Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lesz kb.9 millió forintom,...

Lesz kb.9 millió forintom, hogy lakást vegyek. De családi házat éri meg jobban vagy panellakást?

Figyelt kérdés

Szeretnék hasznos tanácsokat kapni, hogy mi éri meg jobban.

A kertes házat jobban szeretnénk, mert kutyát is akarunk, csak nem értünk hozzá, hogy mit kell nézni egy családi házon, nehogy átvágjanak minket.

Nem tudjuk, mi lenne a jobb.


2008. júl. 12. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nemtudom a kedves panelbarát hozzászóló mire gondolt, de kicsit nevettem :D


6 év után költöztem el - végre - egy panel lakásból, de verem a fejem a falba, hogy nem léptem meg korábban.


Ha egy érvet tud mondani nekem a kedves hozzászóló, ami a panel mellett szól, akkor elismerem, hogy igaza van. 22 évet laktam kertesben, 6-ot panelban és most fél éve egy 114 éves házban, de az utóbbi mellet voksolnék. :)


Annyit fűtök, amennyit akarok, nem fagy le a kezem, ha télen neki támaszkodom a papírvékony betonfalnak, nem hallom, ha fingik a szomszéd, vagy ha bedug egy dugót a konnektorba, és nincs fúrás, vagy lépészaj sem.


Panelt venni csak nagyon kiszolgáltatott helyzetben lévő embereknek szabad, akiknek nincs hitelképessége. Amúgy a világ legráfizetésesebb építménye

2008. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ennyi pénzből meg nem igazán lehet kihozni egy kertes házat, vagy egy régit venni se egy jó befektetés, szerintem, mert egy régi házzal csak a baj van, mindig minden elromlik.

Ez nem az én tapasztalatom, csak mindig mondják, hogy nehogy vegyek egy régi házat, mert a gatyám rámegy a felújításra.

Egyébként Kecskeméten szeretnék lakást venni. Csak még mindig nem tudom, hogy panelt, tégla lakást vagy családit.

Ha valaki tud ötletet, írjon!

2008. júl. 21. 14:25
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

6. hozzászóló vagyok!

figyelj, vegyél ingatlanbazárt, nézz meg belőle pár hírdetést panelből, téglából és családi házból, aztán dönts! nekem a panel ingerszegény, szűkös és utálom, úgyhogy még mindig a családi házat díjazom :D

9millió azért már nagyon jó önerőnek is,és sztem ennyiért lehet házat is kapni.

néztem pár házat, belinkelem neked:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


meg lehet ugye alkudni is, biztos meg lehet egyezni az árban!

2008. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket!!!
2008. júl. 26. 19:02
 15/15 anonim ***** válasza:
Annyira fájdalmas 2023-ban olvasni ezt a kérdést :(
2023. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!