Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » El akarok menekülni innen,...

El akarok menekülni innen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy "kis" városban élek, de nagyon el szeretnék menni innen, ahogy telik az idő egyre jobban. Úgy érzem, mintha be lennék ide zárva. Elegem van az egészből, az itteni emberekből, helyekből, dolgokból, mindenből. A gond az, hogy most lettem csak 18 éves (suliba nem járok), és nem tudom, hogy szakadhatnék innen ki egyedül... Keresetem még nincs, kocsim sincs, semmi ilyesmi... Elképzelhetetlennek látom az egészet, de valamit muszáj leszek már kezdeni, mert idegileg nem bírom már itt... :\
2013. dec. 8. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

A semmiből nem lehet.

Keress (találj!) munkát, takarékoskodj, spórolj, tanuljál vmilyen szakmát.

2013. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most mégis mi a gond? Az hogy nincs kocsid? Mégis hány 18 évesnek van Európában????

Komolyan, mi tart vissza? A saját kifogásaid, semmi más. Döntsd el hogy mit akarsz és vidd véghez. A vonat néha jobb mint a kocsi itt Európában, csak úgy mondom. Talán állj le a sok valósághshow nézéssel.

2013. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Suliba sem jársz és nem is tudod magad feltalálni. Erre nem tudok mit mondani. Valami szuperhős megmentőre vársz? Ne viselkedj úgy úgy mint egy elkényeztetett tini, és értékeld a saját szülőföldedet!
2013. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szüleiden élősködsz és unod magad? Mennnnyéééé mááá dolgozni az isten áldjon meg.
2013. dec. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondani tényleg k**va könnyű, hogy menjek melózni :D Csak hogy ebben a városban és közelében még arra sincs lehetőség :D Nem unalomból akarok kiszabadulni innen, ne nézzetek már hülyének, köszi.
2013. dec. 9. 12:15
 6/8 kovpet ***** válasza:
100%

Mihez értesz? Miről van papírod? Miért nem jársz suliba 18 évesen?


Miért van eleged? Miből?


Szerintem simán az a bajod, hogy most vagy a kamaszkor végén, most lennél felnőtt és zavar, hogy nem változott semmi. Nincs ezzel baj, 18 évesen még el sem kezdted az életed.


Tanulj, sportolj, vezesd le a feszültséget. Közben szerezz egy piacképes szakmát és abban tapasztalatot.


Az sem lenne károdra, ha becsajoznál/bepasiznál :)

2013. dec. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem azt mondtam hogy menj melózni. Sokan érzik még rajtad kívül ezt, sőt a többség érzi a bezártság érzést. Hidd el nem vagy egyedül, de rendszerezd egy kicsit össze magad :D
2013. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Menj nagyiékhoz/uncsitesókhoz! Ha ők is városban laknak, akkor meg... hát sajna, nem tudom. :s
2014. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!