Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel lehet a szemüveg lencséj...

Mivel lehet a szemüveg lencséjét szépen letisztítani úgy, hogy ne legyen maszatos, teljesen tiszta legyen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Szemüveg törlőkendő...
2013. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legjobban az optikusnál, a szemüveggel együtt vett fújós szemüvegtisztító és az ugyanott vett kis anyagdarab vált be. Mióta elfogyott, hígított mosogatószerrel, forró vízzel tisztítom a szemüvegem, és nem szöszölő textilzsebkendővel törlöm szárazra, ez majdnem olyan jó.
2013. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a szarvasbőr törlőkendó, az antisztatikus törlőkendő, szemüvegtisztító kendó és folyadék. Sok megoldás van rá. A folyadékék közt van olyan is ami védőréteget is képez a lencsén ami taszítja a port.
2013. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 szemüvegtörlőm van (pontosabban az egyiket a tv-hez adták gyárilag, de olyan anyag az is), az egyiket mosogatószeresen használom, utána meg a másikkal szárazra törlöm és semmi maszat utána.
2013. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kis mosószeres vízzel átmosod és papírtörlővel szárazra törlöd
2013. dec. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én képernyő tisztítóval tisztítom .Mindig ott van a számító gép mellett .
2013. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm a választ. Nyilván nem próbálkoztam még szemüveg törlővel sosem. :D Azért kérdeztem mert hiába töröltem eddig azzal mindig koszos, zsíros maradt. A válaszokat egyébként köszi, kipróbálom őket, remélem beválik. :))
2013. dec. 19. 12:53
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem árt néha kimosni a szemüveg törlőt sem...
2013. dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Papírral nem szabad, tele van apró fadarabokkal, amik a keményített műanyagot is karcolják.

Nekem van két régi, teljesen műszálmentes pólóm, azokat használom felváltva. (Amiben van műszál, az maszatol.)

2013. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szemüvegtörlő kendőt háromszor vettem/kaptam, de mindegyik csak az első mosásig bírta, utána maszatoltak.
2013. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!