Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Digitális termosztát?

Digitális termosztát?

Figyelt kérdés
Tekerős szobatermosztátom van és zavar,hogy 17 foknál kapcsol be,és 18 foknál kapcsol ki,miközben kb 17.5 fokra van állítva,szerintem ez az ingadozás nagyon sok,és szerintem ez nagyon sok energiát emészt fel,hogy fel kell a kazánnak fűteni,sok idő alatt.Digitális szobatermosztátot tartanám praktikusnak.Mi a véleményetek?Mennyi lenne kb. a megtakarítás,vagy ha ti cseréltetek,nálatok mennyi?Köszi.

2013. dec. 21. 20:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van...szeptemberben múlt 5 éves. Minden ősszel kap egy pár jó minőségű új elemet,és teszi a dolgát.Anno 4,5ezer körül volt.

2013. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Siemens 3 évig bírja két ceruzaelemmel. Szerencsére előre szól, ha már gyengék az elemek. Pedig az aktuális hőmérsékletet méri és ki is írja télen-nyáron egész évben folyamatosan. Plusz nyáron is kapcsol egy percre, szivattyú letapadás elleni védelem funkcióban.
2013. dec. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!