Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » SOS! A felettünk lakó albérlő...

SOS! A felettünk lakó albérlő folyamatosan inzultál minket mióta egyszer szóltunk, hogy csavarják lejjebb a hangerőt. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Olyan "jó" panelban lakunk, hogy a wc-ben minden hallatszódik a csöveken keresztül. Nos a paraszt albérlő (nem tudok erre jobb szót) folyamatosan inzultál minket mikor hallja, hogy a fürdőszobában vagyunk. Szép kis kollekció gyűlt össze ezekből, ugyanis rögzítettem mindent. De most úgy érzem betelt a pohár!! A főbérlőnek szólhatok?
2013. dec. 22. 16:40
 1/4 anonim válasza:
Pontosan mit értesz az alatt, hogy inzultál titeket, amíg a fürdőszobában vagytok?
2013. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ordibál nekünk lefele.. olyanokat, hogy a fejedre sz@rok te köcsög, és még ennél sokkal cifrábbakat is
2013. dec. 22. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahányszor a fürdődbe mész, előtte mindig menj fel hozzá, kopogj be, majd udvariasan közöld vele, hogy épp most készülsz a fürdőbe, szíveskedjen megadni a fürdőzéshez a már eddig megszokott alaphangulatot. Garantáltan abbahagyja.

A főbérlő sem tudna ezzel mit kezdeni. Sőt, sztem ezt csak Te tudod megoldani.

Sok sikert hozzá!

2013. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen a szomszéd, csak itt a csöveket üti, nem káromkodik :DD a fejedre szarok te köcsög? Ez komoly?
2014. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!