Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyha nem mérem le pontosan...

Hogyha nem mérem le pontosan a ruhamennyiséget túl lehet tölteni véletlenül a mosógépet?

Figyelt kérdés
1,5 hetes felültöltős mosógépe anyámnak elég észrevehetően zakatol centri közben. megnéztük ennél jobban nem lehet vízszintbe állítani nem tudok már mire gondolni azt mondta soha sem méri le a ruhát csak kb.ra teszi bele, nincs megtömve (6kg-t tud mosni egyébként ez a mostani) nem tudom mennyi lehet ha kb tele rakja, egy minimális híja marad de szerinte a régi gépével is így csinálta az elöltöltős volt lehet hogy a mostaninál el van túlozva a mennyiség és azért dobálja ennyire? másra nem tudok gondolni új mosógépnél, dobrögzítő rendesen kiszedve, csavarjai meg vtak húzva nem lötyögött a beton már azt mondtam neki legközelebb akkor beleteszi a ruhát és én majd kiveszem és lemérem meg visszapakolom hogy az ő kb.-ja mennyi valójában,
2014. jan. 4. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A miénk alatt van 2 boros dugó..:D..annyival kellett kitámasztani és így már nem veri szét a csempét vagy nem vándorol át a fürdő másik végébe. Egyébként az okosak nekem az mondták, hogy lehetséges valami ékszíj lazult ki benne (a centrifugánál..csak én nem tudom mi a pontos neve, mert absz sík vagyok ilyen témába). Van aki ilyen vékony polifomot tesz alá..elvileg úgyse vergődik annyira.
2014. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha víszintbe van nem billeg,szállítócsavarok ki vannak szedve akkor onnantól kezdve nem a Te dolgod.Cseréltesd ki gariban.
2014. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!