Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gáz az, ha 22 évesen munka...

Gáz az, ha 22 évesen munka mellett még otthon, szüleimnél lakok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Dehogyis. Akkor lenne gáz, ha nem segítenél a szüleidnek, és nem szállnál be a rezsi- és élelmiszerköltségbe. De ugye beszállsz?
2014. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
52%
Dehogy gáz!Dolgozol jól megszeded magad és ha majd jónak látod úgyis elköltözöl,addig pedig segitesz a szüleidnek:)
2014. jan. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 28 évesen vagyok így...
2014. jan. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Elég tipikus, ma sok fiatal van így. Nem gáz, bár nekem fura, akinek nincs igénye az önálló életre.
2014. jan. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es! Aki otthon él a szüleivel, az a józanul gondolkodást előtérbe helyezi az önálló életre való igényével szemben!

Otthon is élhet "önállóan!

Mi értelme annak, hogy valaki külön lakást béreljen, külön rezsit fizessen. Berendezze a külön lakást a legszükségesebb háztartási gépekkel, és egyéb dolgokkal. Az evőeszköztől kezdve az ágyneműig, törülközőig. Naponta főzzön, ami egy személyre meglehetősen nehézkes és drága is. Csak azért, hogy az ügyeletes barátnak/barátnőnek ne kelljen alkalmazkodni a háziakhoz.

A józan ész azt diktálja, hogy otthon lakjon, hozzájáruljon a rezsihez,kajához. A többi pénzt pedig tegye félre arra az időre, amikor már családot akar alapítani.

Több fiatal ismerősöm is van, aki otthon lakik és nincs emiatt semmi bajuk. Eljárnak szórakozni, hazaviszik a barátaikat, tehát van önálló életük. Csak nem szórják feleslegesen a pénzüket.

2014. jan. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Jó, nyilván családja válogatja. Akik jól kijönnek, ott megértem.

De nem hiszem, hogy mindenhol ilyen rózsás a helyzet. Én például a szülői házban nem tudok egy jót szexelni,pedig az fontos.

Persze kinek mire van igénye. :)

2014. jan. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a gáz amit én írok most.23 évesen mindössze talán 20 napot dolgozott decemberben kisegítőként .Ő anyuka pici elkényeztetett fiacskája .Nem is töri magát hogy dolgozhasson,pedig máról holnapra élnek .Igénytelenek.

Jah,másokét persze nagyon írigylik .

2014. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os hozzászóló: nem a szüleid előtt kell csinálni, hanem magadra csukott ajtó mögött ;)

Nálunk teljesen jól működik :)

2014. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Testvérem 24 éves és még itthon lakik. Mellette persze dolgozik, és be száll a felmerülő költségekbe is. Nem gáz egyáltalán! :)
2014. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem nem gáz. Én is 22 éves vagyok, és anyámmal lakok, bár még tanulok... Már nagyon vágyom el otthonról, de azért nem mondanám gáznak.
2014. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!