Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Igénytelen ha az itthoni,...

Igénytelen ha az itthoni, benti ruháimat nem naponta cserélem?

Figyelt kérdés

Tehát nem izzadok bele, nem lesz koszos, mert ha kimegyek a lakásból már másikat veszek fel. Bent meg csak elvagyok, le sem izzadok.

Az persze más, ha a konyhában olajos vagy kaja szagú lesz, akkor megy a szennyesbe.


2014. jan. 21. 14:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs (átlagos) ember, aki megengedheti egyáltalán magának, hogy az otthoni ruháját is állandóan cserélgesse, ne viccelj már.

Se mosásban (víz-, mosószer ára), se ruhamennyiségben nem lehetne azt bírni!

2014. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Ja, és én így csinálom: minden reggel és este fürdök, tehát otthon mindig tiszta vagyok. Ennek megfelelően az otthoni szettem két- három hétig is használatban marad (tréningnadrág, és pulóver). A pólót hozzá mondjuk 5-6 nap után cserélem, vagy igény szerint (nyilván, ha szükséges, akár egy nap után is, szerintem ezt azért meg lehet ítélni).

Utcára nem megyek vele, ez csak az otthon "fetrengős" ruha.

2014. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Otthon is minden nap cseréled a ruhát, amibe napközben vagy, pizsi meg max.1-2 naponta.
2014. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
11 Én is meg vagyok rökönyödve:DD
2014. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
23%
13 Lefürdesz és a koszos cuccot ujra magadra rántod? Ez nem semmi:D
2014. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%
13 Most olvasom mégegyszer: 5 napig képes vagy egy sima polót hordani????
2014. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
52%

Javaslok neked valamit, amit mondjuk a szüleidnek kellett volna megtanítani számodra kérdező:

A tiszta ruhát ha kivesszük a szekrényből lényegtelen hogy utcán, avagy lakásba hordjuk, nap végén a szennyesbe landol. Többet mig ismét tisztán nem kerül a szekrénybe nem veszi fel az ember. Van gép nem esik le a gyűrű az ujjadról betenni.

2014. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

#18


"Többet mig ismét tisztán nem kerül a szekrénybe nem veszi fel az ember." Nah mármost mint a válaszokból láthatod, van aki többször is felveszi... Érdekes, hogy sokan tudnak normális hangnemben válaszolni, de mindig akad valaki, aki inkább kioktatni akar...


Nem, nem esik le a gyűrű az ujjamról, de pl honnan veszed, hogy nekem automata mosógépen van itthon? Mert konkrétan kézzel, meg régi tárcsás mosógéppel mosunk itthon, s egy ilyen mosás szó szerint eltart egy napig is reggeltől-estig, nem úgy megy, hogy belerakom a gépbe, majd még az megy, megfőzök, takarítok, elmegyek boltba stb, aztán kiteregetek, ha kész a mosás. Ez mellett ott kell állni egész nap. Örülj, hogy neked csak annyi az egész, hogy beledobod.

2014. jan. 21. 16:05
 19/25 anonim ***** válasza:
52%

19 Senki senkit nem akart kioktatni vagy bántani.


Tudod ismerem(volt egy albi ahol az volt) tárcsás géppel mostam, a centrifuga tönkre ment télviz idején és nem tudtam újat venni.Kézzel öblitettem és miegymás, és mégis ugyan ez volt. Naponta volt cserélve a cucc. Naponta.


És ha téged ez bánt, azt nagyon tudom sajnálni. az ember segíteni akart neked, és felnyitni a szemed, hogy nem jól csinálod, de nem rossz indulatból, hanem segitő szándékból.

2014. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
23%

a válaszokból láthatod, van aki többször is felveszi...



Láttam és el vagyok hülve, és nem én vagyok az egyetlen. Már a gyerekek is tudják, hogy nem veszik fel mégegyszer, max. a pizsit, de másnap váltanak.

2014. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!