Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Igénytelen ha az itthoni,...

Igénytelen ha az itthoni, benti ruháimat nem naponta cserélem?

Figyelt kérdés

Tehát nem izzadok bele, nem lesz koszos, mert ha kimegyek a lakásból már másikat veszek fel. Bent meg csak elvagyok, le sem izzadok.

Az persze más, ha a konyhában olajos vagy kaja szagú lesz, akkor megy a szennyesbe.


2014. jan. 21. 14:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
35%

Tudod kérdező, az nem probléma, ha a gyerek leeszi magát, vagy olajos lesz egy cucc, vagy edzésen szétizzadod magad, hanem ez amit irsz.Hogy 5 napig képes vagy magadon megtürni egy polót pl.


Ismertem olyan srácot, aki hiába fürdött naponta kétszer ezt a tendenciát csinálta mint amit te irsz, és összeköltözéskor az összes ruháját ki kellett dobni.Mert képtelenség volt úgy kimosni az ingeket, pólókat stb., hogy a szag eltünjön belőle.

2014. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Nem én írtam, hogy 5 napig is felveszem, nem veszem fel 5 napig :) Csak tovább hordom 1 napnál, 2-3 napig mondjuk.

Ha szagos egy póló, már nem veszem fel többet, és nem fordult még elő, hogy mosás után is szagos maradt volna.

Nem szoktam szétizzadni magam, ha meg igen, akkor váltok ruhát. De ha egész nap a tv, számítógép, vagy könyvek felett ülök, semmit sem mozgok azon kívül, hogy kimegyek a konyhába meg a fürdőbe, nem lesz koszos a ruha.

2014. jan. 21. 16:26
 23/25 anonim ***** válasza:
44%

Ha szagos egy póló


Én nem szoktam ezt megvárni.

2014. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
71%

24+ A pasinak egy dolga van, vegye ki a tiszta cuccot a szekrényből, a többi az én dolgom, ha leveti:DD


Bocsi, de ezt a poént nem lehetett kihagyni:D

2014. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem kell azt a pólót olyan gyakran cserélni. Kifordítom, oszt megint tiszta két hétig.

A gatyát se cserélgetem feleslegesen, ameddig nem ment bele a barnamaci. Csak elkopna a sok mosástól.

2014. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!