Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szomszéd...

Mit csináljak a szomszéd kutyáival?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lassan nem tudom kialudni magam, mivel egy 40-es fal választ el a szomszéd kutyáitól, amik bizonytalan időnként, leginkább éjszaka hajnali kettőkor, aztán 4-kor, 5-kor, stb. stb. elkezdenek félórát vinyítani. Állandóan felébredek rájuk. Természetesen ez mindennapos dolog. A szomszédot, vagy nem izgatja, vagy nem hallja. Mit lehet ilyen esetben tenni a kutyákkal? A kutyasíp nem hatásos... Ti mit tennétek?

2014. jan. 30. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Megmérgezed,lelövöd őket,stb.Vagy húzol hangszigetelt falat.
2014. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyéb ötlet? A méregre már én is gondoltam, de valami kevésbé halálos dolog kéne.
2014. jan. 30. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
altató
2014. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kutya csak a dolgát teszi. A szomszéddal kell ezt megbeszélni. 4 kor vigye sétálni őket,8ig .
2014. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
megmergezni mi? ahhoz lenne eszetek :@
2014. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kovpet ***** válasza:
Jegyző: birtokvédelem.
2014. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

bocs az offért, de mivel bizonyítod, hogy az a kutya vonyít, és nem egy másik pl az utcán?


Mi emeletes házban lakunk, panelben. A földszinten volt 2 kutya bezárva, egész éjjel ugattak (általában éjszakás volt a gazdi). Persze mindenki azt hitte, hogy a mi kutyáink ugatnak (elsőn lakunk).

Fel akartak jelenteni, szerencsére a másik lépcsőházból a szomszéd kiállt mellettünk, és nem lett semmi a dologból.

2014. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy felismerhető a hangjuk, és pont a fejem mögött lévő fal túloldaláról jön a vonyítás, valamint, ha kinyitom az ablakot, akkor közvetlen az ablak alól.
2014. febr. 3. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Szólsz a szomszédnak, hogy zavar.

2. Ha társasház, akkor szólsz a közös képviselőnek.

3. A jegyzőnél birtokvédelmet kérsz.

4. Hallgass operát teljes hangerővel abban az időpontban, amikor a szomszédod aludna. Esetleg énekelj is hozzá. Minél rosszabb hangod van, annál hatásosabb. :)

2014. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!