Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az normális ha egy 16 éves...

Az normális ha egy 16 éves srácnak saját magáról kell gondoskodnia?

Figyelt kérdés
Pl. ruhát magának kell vennie meg néha ételt is ... abból a kis pénzből is amihez néha hozzá jut valahogy ... mert ugy tudom a zsebpénz az arra van hogy vehetsz belőle amit akarsz nem pedig azt amire mindenképpen szükséged van ...
2014. febr. 12. 17:03
 1/3 anonim válasza:
mindenki úgy neveli a gyerekeit, ahogy szeretné. én 18 éves vagyok és kapok ruhát ételt, szerintem és a szüleim szerint is ez így természetes
2014. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem normális. Ruhát, kaját, bérletet, sulit mindig a szülő áll.
2014. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ismerek olyat, aki gimis korától kapott egy elég magasnak tűnő zsebpénzt, de nem csak arra hogy elbacca piára, vackokra, hanem ebből kellett megoldania a ruhát, bérletet, házon kívüli kajálást, telefonfeltöltést. ezen kívül a szülei max a rezsit és a tanuláshoz szükséges dolgokat fizették.

sebaj, legalább megtanulod beosztani a pénzt, és felállítod a fontossági sorrendet.

2014. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!