Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám meg a szüleimnek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. nincs 2 hónapja, hogy kiszálltam egy majd' 5 éves kapcsolatból, mert annyira eluntam az életem a srác mellett. A probléma az, hogy még tartott ez a kapcsolat, amikor megismertem egy másik srácot, akivel azóta együtt vagyok. Sokat szenvedtem, de most iszonyúan boldog vagyok. Az a baj, hogy a szüleim jobban szerették a srácot, mint én..... De most szeretném az új kapcsolatomat bejelenteni, mivel az "új" pasit elvezényelték, és csak hétvégenként tudunk találkozni. Hogyan mondjam meg?


Ők még mindig haragszanak rám (anyáék) amiért szakítottam vele. És félek, nem értik majd meg, hogy 2 hónap után én már teljesen más világban élek...


2008. jún. 22. 20:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Segítsetek kérlek...
2008. jún. 22. 20:57
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Mindenképpen muszűj valahogy megbeszélned velük. Te tudod, hogy mire hogy reagálnak, ezért csak finoman mondd meg nekik, hogy szeretnéd ha megismernék az új barátod. Idővel pedig biztosan hozzászoknak, hogy új pasid van. Nekik is sok idő volt az az 5 év, szinte családtag volt a pasid, meg kell értened, hogy nekik is fura ez a helyzet.
2008. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid meg kell, hogy értsék, a te életedről van szó. Gondolom a legfontosabb nekik, hogy boldog légy. Ha így vagy boldog, csak elfogadják.
2008. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a Te életed nem pedig a szüleidé. 19 éves vagy! Mond el nekik határozottan, hogy mi a helyzet, biztosan meg fogják érteni. Idővel!
2008. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ajálnd fel kedves édesanyádnak, hogy jöjjenek vele össze, ha annyira szerették. Viccen kívűl, szerintem mondd el nekik, hogy nem nekik kellett volna leélni vele egy életet... és hogy sajnos nem tudják befolyásolni az érzéseidet. Még te sem, hát még ők...:)
2008. jún. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt nemértem most anyudék jártak a srácal vagy te ?

Ha az új srácot szereted akkor ez közöld velük és kész ...

2008. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet ezen érteni? Nagyon megkedvelték, azért 5 év alatt szinte már tényleg családtag volt!!! Nagyon nehéz ezt felfogni amúgy....
2008. jún. 25. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!