Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A műanyag könnyitett gipszel...

A műanyag könnyitett gipszel lehet menni? Rá lehet lépni? Hanemennem kell kontrolra akkor azt vissza tudjak tenni vagy venni kell ujjat?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 06:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a könnyitett gipsz járógipsz, akkor rá lehet lépni. Sokkal keményebb mint a rendes gipsz.

Ha kontrollra mész, akkor a gipszen keresztül is meg tudják röntgenezni a lábad. Ha leveszik, akkor azt már nem tudják visszatenni, mert levágják a lábadról.

2014. márc. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tegnap raktàk fel a sima jàrogipszet de le akarom cseréltetni a műanyag gipszre azt nekem kell kérjem h jàrot irjon fel vagy automatikusan azt fogja fel irni? Nem tudom milyen lehet remélem jobb lesz a műanyag gipszel.ami mostvan rajta nagyon nehez es nem nagyon tudok vele menni

Van egy 10honapos kislanyom és miatta is gondoltam hogy jobb lenne az

abba remélem könnyebben el tudum làtni ...köszy az elöző vàlaszt

2014. márc. 6. 07:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha most járó van, akkor a könnyitett is automatikusan járó lesz. A műanyag is ugyanolyan kényelmetlen, az alatt is viszket a láb :( de tény, hogy sokkal könnyebb mint a másik gipsz.
2014. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!