Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik jobb a felültöltős...

Melyik jobb a felültöltős mosógép vagy az előtöltős mosógép?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen szempontból? :) Ugyanúgy mosnak. Nekem felültöltős van és most gyűjtök előltöltősre, mert a fürdőm kicsike, a gázmelegítő alatt van a mosógép és nem tudom felnyitni a tetejét.

Szóval helytakarékossági szempontból tudok nyilatkozni, az előltöltős nyer :)


találtam ilyet, olvasd végig:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztart..

2014. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a felültöltőset jobban szerettem, nem a földön kúszva kell megtölteni, és ha 3 mp-el indítás után vettem észre hogy kimaradt egy fél pár zokni, még ki tudtam nyitni (bár az régi volt, nem tudom az újak is ilyenek-e, de ugye nem fenyeget az a veszély hogy kifolyik a víz).
2014. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azért szeretem a felültöltőset, mert ha vmi kimarad a mosásból, akkor utólag még bele tudom dobni :)

De ha van a mosógép felett vmi, kicsi a hely, akkor jobb az elöltöltős. Meg arra lehet szárítógépet tenni.

2014. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Felültöltőset szeretem, anyunak előtöltős van, de abba nem lehet ruhát rakni, ha elfelejtettem, meg rossz bele pakolni, hajolgatni kell hozzá.
2014. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igazból a helyi adottságoktól függ. Ma már ki lehet nyitni az elöl töltőset is, mert nincs benne annyi víz, h elérje az ajtó peremét.


Nekem a konyhabútorba van beépítve, mert a fürdőben kevés a hely, így nem volt kérdés, h elöl vagy felültöltőset vegyek.

2014. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem elöltöltős van, LG direct drive motorral. nagyon halk, akár éjjel is lehet vele mosni, mert nem ugrál :)

a fürdőm nagyon mini, a konyhában a pult alatt viszont kényelmesen elfér. oké hogy hajolgatni kell, de 26 évesen talán nem halok bele :)

2014. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem az előltöltőssel csak a bajom volt mindig...

Volt hogy bennragadt vízzel együtt a ruha, szerelő szedte ki..

Stb

Viszont a mosószer és ölitőadagolő tisztábban tartható.. Lehet rá pakolni stb..

Ennek ellenére a felülröltősre voksolok..

A linkelt kérdésnél mindenki leszolta a whirlpool-t nekünk bevált..

10 eves a szüleime, a mienk 12 az anyósomé 7 egyik sem lett még szerelbpve.. Most kezdett a mienk csapágyas lenni, de szerelő nem kell hozzá, 5000 és kicserélem én is kár, bár a ferjem úgysem hagyja;-)

Nem bonyolult egyébkent..

Viszont a márka mosogatógépeivel befürödtünk..hangosak, hamar hibásodnak( családban 2 is van)

2014. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kevesebb helyet foglal a felültöltős, de sajnos az én Whirlpool AWE 7629 típusú felültöltős mosógépem ajtajának széle 3 év után rozsdásodni kezdett.
2014. dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem elöltöltős van, kesekeny változat, az annyi helyett foglal, mint egy felöltöltős. Én azt jobban szeretem, mert lehet mozizni :D

Előtte 3x felültöltős volt, azzal mindig bajok voltak.

2014. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!