Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » NAGYON SÜRGŐS! Hogy értessem...

NAGYON SÜRGŐS! Hogy értessem meg a szüleimmel? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Városban lakunk. A nagyszülőm faluban. Az édesanyám régen ott lakott 4 éves koráig. Aztán a nagymamám elköltözött a városba. Anyámnak nem tetszett. Aztán úgy 10-20-30 évvel ezelött kiköltözött vissza. Mivel édesanyám felnött volt, itt maradt. Most itt lakok vele meg az apámmal akinek vszínüleg van másik csaja. Nem beszél se velem szépen se az anyámmal. Nagyon ki szeretnék költözni a faluba a nagyihoz! De édesanyám ebben a helyzetben, hogy beteg vagyok (láb, gerinc)azt mondja hogy addig itt legyünk.De én nagyon ki akarok menni. Nem tudok suliba se menni. Mit tehetnék? A válaszokat előre is nagyon-nagyon köszönöm!ツ

2014. ápr. 8. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy vagy honnan nem tudsz suliba menni? Otthonról vagy a nagyitól?
2014. ápr. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha rossz a légkör otthon megértem hogy menekülni szeretnél. Anyukád azért ragaszkodik a jelenlegi helyhez mert onnan tud kezelésekre hordani téged? Vizsgáld meg az ő nézőpontjait is. Mondd el neki a te érveidet is. Ha anyud kiköltözne a házból lehet hogy az apukád csaja menne a helyére?
2014. ápr. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!